ETB Başkanı Öztürk ve Yönetimi Ziyaretlerini Sürdürüyor

admin

ETB Başkanı Özay Öztürk ve Yönetimi, Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’i makamında ziyaret etti

ETB Başkanı  Özay Öztürk Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen’e ve Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe’ye kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanımız Özay Öztürk, Başkan Vekilimiz Ferudun Çatalçekiç Meclis Başkanımız Fedai Canım, Meclis Başkan vekilimiz Erhan Akgün Meclis Üyelerimiz Efgan Döşlüoğlu, Eray Karaca, Erkan Posta ve İsmail Aslan yer aldı.

Karşılıklı olarak bu yılki hasat konusunda görüş alışverişinde bulunuldu, Başkan Rafet Sezen “Bu görevlere gelmek güzel, önemli olan yüz akıyla bitirmektir. Birlik, beraberlik ve kardeşçe Edirne’ye hizmetlerinizi bekliyoruz dedi.


rafetsezen

 

ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI İnağ, Ticaret Borsası’nı  ziyaret etti. 

Esnaf Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri  Mehmet Özkan, Erbey Kılıç Borsamız Başkanı Özay Öztürk’ ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

ETB Başkanı  Özay Öztürk, ziyaretlerinden ve temennilerinden dolayı teşekkür ederek hep birlikte Edirne’miz için elimizden geleni yapacağız dedi.

 

emininag

Ticaret Borsası Meclis üyeleri ve Başkan Özay Öztürk, Edirne valisi Hasan Duruer’i makamında ziyaret etti.

 

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım ile birlikte Meclis Üyeleri Efgan Döşlüoğlu, Eray Karaca, Ahmet Özmen, Cenap Dede ve İsmail Aslan Valimiz Hasan Duruer’i makamında ziyaret ettiler.

Başkanımız Özay Öztürk, Valimize heyeti kabul etmesinden dolayı teşekkür etti.

Vali Hasan Duruer yeni yönetim kurulu üyelerini ve meclis üyelerini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

hasanduruer

 

ETB Meclis Üyeleri Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek’i makamında ziyaret etti.

ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım ile birlikte Meclis Üyeleri Efgan Döşlüoğlu, Eray Karaca, Ahmet Özmen, Cenap Dede ve İsmail Aslan Cumhuriyet Başsavcımız Uğur Yiğitbilek’i makamında ziyaret ettiler.

 

Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Uğur Yiğitbilek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, biz ayni zamanda Ticaret Borsası üyesi olarak Canlı Hayvan Borsanızdan alım yapmaktayız, Türkiye’de bir ilk olan Canlı Hayvan Borsasından çok memnunuz ayni zamanda iyi bir müşteriniz sayılırız diyerek borsadaki mal sayısının arttırılması gerektiğini, üreticilerin kaliteli hayvanlar yetiştirerek mallarının daha değerli fiyatlar bulacağı inancında olduğunu, Edirne Tarım Açık İnfaz Kurumunun 3 ay içersinde borsamızın yanında yeni inşaatına başlayarak 1800 kişilik bir kampus ile 100 lojmanlık bir bina yapacaklarını, mevcut 2 mağazaya ilaveten Ayşekadın semtinde yeni bir mağaza daha açacaklarını ve bu mağazada Türkiye’nin bütün Tarım Açık İnfaz Kurumlarında üretilen çeşitli hediyelik eşyalara da yer verileceğini belirtti.

 

Başkan Özay Öztürk, heyeti kabullerinden dolayı teşekkür ederken, Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı olarak bizlere verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız dedi.

 

ugur yiğitbilek

ETB Meclis Üyeleri ve Başkan Özay ÖZTÜRK Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti

Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım ile birlikte Meclis Üyeleri Efgan Döşlüoğlu, Eray Karaca, Ahmet Özmen, Cenap Dede, Erkan Posta ve İsmail Aslan Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi’ yi makamında ziyaret ettiler.

 

Başkan Özay Öztürk, Belediye Başkanımıza kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, meclis üyelerimize hayırlı olsun dileklerini ileterek, Barış ve kardeşliğin ön planda tutulduğu, kavga ve gürültüden uzak bir çalışma içerisinde olmayı, Belediye olarak üzerimize düşen görev ve sorumluluklarda yardıma hazır olduğumuzu bilmenizi isterim dedi ve başarılar diledi.

hamdi sedefçi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Ticaret Borsası’na Ziyaret

Edirne Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Pınar ile birlikte, Recep Zıpkınkurt, Kadir Çakay, Aydın Uçar, Mehmet Ali İpek, Hüseyin Tatlıses, Hüseyin Günaydın, Yılmaz Canbaz, Turgut Terzi, Prof. Dr. Ahmet Gülsen, Ahmet Ak, Kazım Yavuz, Cemil Yıldıran, Edirne Halkbank Selimiye Şube Müdürü Erkan Özkeskin ve Hasan Bingül, Edirne İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çakırlar ve Öğretmen İsmail Yaşa, Edirne Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Açıkgöz Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgut Bakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Öztaş, Nadir Orkun Şapolyo ve Özer Engin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Sarı, Edirne Vakıfbank Şube Müdürü Tuba Güllüdağ ve Akbank Edirne Şube Müdürü Zafer Bilgin, seçim sürecinin tamamlanması sonrasında göreve başlayan Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ile Meclis Başkanı Fedai Canım’ı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Ziyaretler münasebetiyle değerlendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk; “Şehrimizin kamu ve sivil toplum kuruluşları yetkililerinin yapmış olduğu ziyaretler bizleri çok memnun etmiştir. Dile getirilen iyi niyet ve tebrikleri, bizleri seçmek suretiyle bizleri bu göreve getiren üyelerimiz adına kabul ediyorum. Bizlere verilen bu görevi layıkıyla yerine getirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” dedi.

Meclis Başkanı Fedai Canım ise yaptığı değerlendirmede; “Amacımız, aynı şehirde faaliyet gösterdiğimiz ve paydaşlarımız olan kamu ve sivil toplum kuruluşları ile daha yakın ve sıcak ilişkiler içerisinde etkili çalışmalar yapmaktır. Beraber çalışmanın başarıyı getireceğinden ve bu birliktelikten şehrimizin ve insanımızın kazançlı çıkacağına inanıyoruz.” dedi.

 109 total views,  2 views today

Next Post

SENDİKALARDAN 10 DAKİKALIK OTURMA EYLEMİ

Edirne’de, Taksim Gezi Parkı’na yapılan müdahaleyi protesto etmek isteyen gruplar, sloganlar atarak yürüyüş düzenledi. Edirne’de DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDB sendikalarının organize ettiği protesto eylemi için yaklaşık 100 kişilik grup, Saraçlar Caddesi’nde toplandı. Grup, ellerinde pankartlarla ve sloganlar eşliğinde buradan, AK Parti İl Başkanlığı binası önüne kadar yürüdü. Sendikaların […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp