ETSO “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramınız kutlu olsun”

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Yayınlanan Mesajda şu ifadelere yer verildi;  “Tarihin her döneminde Türk Milletinin gözü, kulağı, gür sesi olan Türk basını demokrasinin vazgeçilmez temel unsurlarındandır.

etso yeniyıl kutlama (25)

İlimizde de bu önemli göreve katkıda bulunan, yerel ve ulusal basının temsilcileri olan değerli basın mensuplarımız, kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma görevini ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getirmektedirler.

Kamuoyunu aydınlatmak ve bilgilendirmek için her ortamda ve her koşulda, sorumluluk duygusuyla hareket ederek, toplumun haber alma ihtiyacını yerine getirme çabası içerisinde olan değerli basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı” kutlar, saygılar sunarız.

 

    Recep ZIPKINKURT                                       Mehmet EREN

Yönetim Kurulu Başkanı                               Meclis Başkanı

 158 total views,  2 views today

Next Post

Sedefçi çalışan gazeteciler gününü kutladı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “gazetecilik, günümüzün en dinamik ve fedakârlık isteyen mesleklerin başında gelmektedir.” dedi. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, basın çalışanlarına, ekonomik ve sosyal haklar sağlayan 212 sayılı yasanın 10 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp