ETSO 2015 yılı ilk Meclis Toplantısı yaptı

admin

ETSO 2015 yılı ilk  Meclis toplantısı, Başkan Mehmet Eren Başkanlığında gerçekleştirildi. Meslek Komite Başkanlarının da katıldığı Meclis Toplantısının  açılış konuşmasını yapan Eren 2015 yılının ülkemize ve bölgemize hayırlı olmasını diledi. Toplantıda gündemde yer alan maddeler oy birliği ile kabul edildi.

ETSO yılın lk meclis toplantısını yaptı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Meclis toplantılarında konunun uzmanlarını ağırlayarak  Meclis Üyeleri ve Meslek Komitelerine bilgilendirme  yapan Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, 2015 yılının ilk Meclis Toplantısında Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Edirne İl Müftülüğü’nde  görevli Vaiz Selim Al’ı ağırladı.

ETSO yılın lk meclis toplantısını yaptı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Meclis Toplantısının ardından Vaiz Selim Al,   Kur’an ve Sünnete Göre Ticaret Ahlakı ve Ticaret Hukuku’ hakkında bilgi verdi. Al, ticaret ahlakının ve hukukunun bilinmesinin herkese farz olduğunun altını çizdi ve ticaret hukuku ile ilgili  Kur’an’ın verdiği mesajları surelerle açıkladı.

Ardından Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Meclis Üyeleri ve Meslek Komite Başkanlarına Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2015 Yılı Mali Destek Programları hakkında bilgi vererek, Trakya Kalkınma Ajansı’nın  ilk aşamada bilgilendirme toplantıları düzenlediğini daha sonra proje yazma eğitimleri vereceğini ve son olarak da teknik yardım masası kuracağını söyledi.

ETSO yılın lk meclis toplantısını yaptı (3)

 

 

 

 

 

 

 

Yapılan bilgilendirmelerin ardından Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt başarılı çalışmalarından dolayı ETSO 4. Meslek Komitesi Başkanı Suna Çelik’e plaket verdi. Zıpkınkurt, ETSO olarak, meslek komitelerini sanayici ve tüccarları daha iyi temsil edebilmek adına önemsediklerini belirterek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın tek bayan Meslek Komite Başkanı’nı her ay yaptığı düzenli toplantılarından ve başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

ETSO yılın lk meclis toplantısını yaptı (4)

 151 total views,  2 views today

Next Post

En modern kedi köpek evi Edirne’de

Trakya Bölgesi’nin en gelişmiş kedi-köpek bakım evi Edirne Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. Edirne Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı, 350 köpek ve 10 kedi kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesinde, bir Veteriner Hekim, bir Veteriner Sağlık Teknikeri ve bir Veteriner Sağlık Teknisyen ve dış sahada 13 işçi ile çalışmalarına devam eden, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp