ETSO, Bankalar ile Yaptığı Protokollere Bir Yenisini Ekledi

admin

             ETSO, bankalar ile yaptığı protokollere bir yenisini ekledi

 

            Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyelerin nakit ihtiyacını karşılamak,önünü açmak  ve işletmelerini daha da büyütmeleri amacıyla  ilimizde faaliyetlerini sürdüren bankalar ile protokol imzalama  faaliyetlerini sürüdürüyor.

 

            ETSO, bu kapsamda Türkiye Ekonomi Bankası  ile protokol imzaladı. Meclis Başkanımız İ. Ömer Erakman Yönetim Kurulu Başkanımız Cemil Güler ve Yönetim Kurulu Üyemiz Çetin Kürkçü ve TEB Edirne Şube Müdürü Kamuran Ergüner’in hazır bulunduğu protokol imzalama töreninde;  hazırlanan ‘nefes aldıran kredi kampanyası’  kredi protokolünü, Yönetim Kurulu Başkanımız Cemil Güler ve TEB Edirne Şube Müdürü Kamuran Ergüner imzaladı.

 

             TEB Şube Müdürü Ergüner yaptığı konuşmada:”Taksitli Ticari Nakit Kredi kullanan KOBİ’lerin geri ödemeleri 3 ay sonra başlıyor. Maksimum 36 aya kadar vade imkanı, 500 bin lira üst limitli, 0.85’den başlayan faiz oranlı kredi imkanı sunuyor. Kredi fırsatından faydalanan iş yeri sahipleri, ‘İşyerim Güvende Sigortası’ ile birlikte kredi komisyonlarında da  indirim elde edebiliyorlar” dedi.  Ergüner, Banka faiz oranlarında piyasa koşullarına göre yeniden düzenleme yapabileceğini de söyledi.

 

            TEB şubelerine başvuruda bulunanların, bu özel kampanyadan yararlanma şansına sahip olacaklarını söyleyen Ergüner,hazırlanan ‘nefes aldıran kredi kampanyası’ ile borçlarını yapılandırmak isteyenler içinde  bir imkan yaratacağını sözlerine ekledi.

 

            Başkanımz Güler de imzalanan kredi protokolünün kullanmak isteyen  üyelerimize  hayırlı olmasını dileyerek:”İnanıyoruz ki verilen bu destek ilimiz ekonomisinin canlanması ve istihdama  katkı olarak geri dönecektir” şeklinde konuştu.

 

 

                       

                                                                                                              Nevzat TAŞKIN

                                                                                                         Genel Sekreter

 227 total views,  2 views today

Next Post

İki Ülke El Sanatları İkiz Evler’de Sergilenecek

İki Ülke El Sanatları İkiz Evler’de Sergilenecek   Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan “Nessebar ve Edirne’de Sanatkârlar Gösteri Merkezi” yapılan törenle açıldı. Maarif Caddesi’ndeki İkiz Evler Konağı’nda hizmete giren merkezde her iki ülkenin geleneksel sanat eserleri sergilenecek. Edirne Vali […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp