ETSO, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ağırladı

admin

Edirne programı çerçevesinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda il başkanlarıyla toplantı gerçekleştiren Başbakan Ahmet Davutoğlu daha sonra Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

ETSO BAŞBAKANI ağırladı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Başbakan Davutoğlu, ETSO ziyareti esnasında; Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi,Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı  Cengiz  Günay,  T.Ü.Rektörü Prof. Dr. Yener Yörük, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,Meclis Başkanı Mehmet Eren, Edirne Ticaret Borsası Başkanı Özay Öztürk  ve ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve ile biraraya geldi.

ETSO BAŞBAKANI ağırladı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Zıpkınkurt, Başbakan’ı İlimizde ve  Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda ağırlamaktan mutluluk ve onur duyduklarını ifade ederek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve İlimizin ekonomisini doğrudan etkileyen Edirne’nin sorunları ve çözüm önerileri raporunu Başbakan Davutoğlu’na takdim etti. Zıpkınkurt  raporu takdim ederken yaptığı konuşmada; “Sayın Başbakanım, bugün İlimizden yaptığınız konuşmada raporumuzun içinde yer alan sorunların çözümü ve İlimizde yapılacak yatırımlar ile ilgili bize müjde verdiniz. Müjdesini verdiğiniz ve Edirne’nin ekonomisi ve geleceği için son derece önemli olan bu projeler hayata geçtiği zaman İlimiz ekonomisi canlanacak ve hakettiği konuma gelecektir. Size şimdiden teşekkür ederim” diye konuştu.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaretleri anısına Zıpkınkurt, Başbakan Davutoğlu adına 100 adet fidan dikileceğini gösteren ağaç dikme sertifikasını Başbakan’a verdi.

ETSO BAŞBAKANI ağırladı (3)

 199 total views,  2 views today

Next Post

MHP’de ilk merkez ilçe adayı Ergun dönmez

MHP İl Merkezinde düzenlenen toplantıda,Ergun Dönmez Merkez İlçe başkan adaylığını açıkladı.  Toplantıya İl Başkanı Gürsel Şimşek, Edirne Belediye Başkan Adayı, Orhan Çakırlar İl ve Belediye Meclis üyeleri kadın ve gençlik kolları ile partililer katıldı. Toplantıda söz alan Şimşek, burada merkez ilçe başkanlığına aday olan arkadaşını açıklayacağını belirterek şunları söyledi, “Partimiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp