ETSO, Emniyet Müdürü’nü ziyaret etti

admin

Türk Polis Teşkilatı’nın 169. kuruluş yıldönümü nedeniyle ETSO heyeti Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ederek, Polis Haftası’nı kutladı.

etso - emniyet ziyaret

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ray ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan’ın katıldığı ziyarette Başkan Zıpkınkurt Emniyet Müdürü Başbuğ’a çiçek takdim etti.

etso - emniyet ziyaret (1)

Zıpkınkurt, polislerin toplum güvenliğinin en temel öğesi olduğunu vurgulayarak, “Güvenliğimiz için canla başla fedakârca çalışan polislerimiz halkımızın gözünde her zaman özel bir yere sahiptir. İş dünyası adına, Demokratik düzenin kararlı koruyucusu Türk Polis Teşkilatı’nın 169. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ederim” dedi. Emniyet Müdürü Başbuğ’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan, “Dijital Hayaller” fotoğraf sergisi’nin açılışına katıldı.

Edirne Fotoğraf Sanatı Derneği (EFOD) Enver Şengül Atölyesi öğrencilerinin hazırladığı 44 dijital maniple fotoğraftan oluşan sergi açılışına, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’da katıldı. Açılışa ayrıca, Edirne Valisi Hasan Duruer, Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, Kültür ve Turizm İl Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp