ETSO heyeti Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ETSO heyetini makamında ağırladı.

etso recep gürkan ziyaretkpk

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile Meclis Başkanı Mehmet Eren beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

etso-recep gürkan-ziyareti-yeni

etso recep gürkan ziyaret (1)

Zıpkınkurt, Belediye Başkanı Recep Gürkan’a görevinde başarılar diledi. Başarı dileklerinin ardından Edirne’nin bugününü ve yarınını konuşmaya başlayan Başkanlar, Edirne’nin  hak ettiği yere taşınması ve kalkınması için gerekli çalışma ile    projelerin tespit edilerek gerçekleştirilecek  ortak çalışmalar ve işbirliği konularında konuştular.            Belediye Başkanı Gürkan, ETSO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

etso-recep gürkan-ziyareti-yeni (3
etso-recep gürkan-ziyareti-yeni (1) etso-recep gürkan-ziyareti-yeni (2)
etso recep gürkan ziyaret2
etso recep gürkan ziyaret

 

 

 

 130 total views,  2 views today

Next Post

EKPSS SINAVA GİRİŞ BİLGİLERİ AÇIKLANDI

27 Nisan 2014 tarihinde 81 il merkezinde yapılacak olan 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sınava giriş bilgileri açıklandı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.trinternet adresinden edineceklerdir. (Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp