ETSO heyeti TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu’na katıldı.

            Türkiye’nin 81 ilinden gelen delegelerin katılımıyla gerçekleştirilen Mali Genel Kurula; Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren,TOBB Delegeleri ve ETSO Genel Sekreteri Nevzat Taşkın katıldı.

ETSO heyeti TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

            TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleşen Genel Kurula, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kongre üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

            Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu  nedeniyle TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler TOBB Başkanı M. Rifat  Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular. Anıtkabir ziyareti sonrasında, TOBB Birlik Merkezi Bahçesi’nde Genel Kurula katılan Oda ve Borsalar tarafından, katılımcılara her ilin yöresel ürünlerin tanıtımı yapıldı.

ETSO heyeti TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne yöresel ürünlerinin tanıtıldığı stand büyük ilgi gördü

            Genel Kurula katılan misafirler Edirne  ürünlerine büyük ilgi gösterirken, Edirne ciğeri, beyaz peynir ve badem ezmesi ziyaretçilere ikram edildi.

            TOBB 71. Mali Genel Kurulunda, Genel Kurula katılan oda borsa üyesi 1750 kişiye  Edirne’nin yöresel ürünlerini ikram ettiklerini söyleyen  ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt: “ Edirne beyaz peyniri, badem ezmesi, hardaliye ve Edirne ciğerini Edirne’den katılan ekibimizle birlikte en iyi şekilde tanıttık. Bu ürünler tüm dünyanın tanıması gereken lezzetler. İlimizin bu değerlerini fırsat buldukça tanıtmaya ve ekonomik değer elde edecek şekilde piyasaya sunuyoruz.” dedi.

ETSO heyeti TOBB 71. Genel Kuruluna katıldı (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

            Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu da, Edirne  ürünlerine yakın ilgi gösterdi. TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Edirne  standını ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, ürünlerden tek tek tattı

 

 

 167 total views,  2 views today

Next Post

Kara Yolu Trafik Haftası Halk Eğitim Merkezi'nde kutlandı

Karayolu Trafik Haftası Halk Eğitim Merkezi Mimar Kemalettin Salonunda kutlandı. Programa Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Selçuk Çakır, İl Jandarma Komutanı Kamuran Ersan, Edirne İl Emniyet Müdürü Adnan Armağan Erdoğan, EDESOB Başkanı Emin İnağ, Trafik Tescil Denetleme Şube Müdürü Fahrettin Soydan, Şoförler Odası Başkanı Erbey Kılıç,Milli Eğitim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp