ETSO, İl Emniyet Müdürü’nü ziyaret etti

admin

ETSO, İl Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası heyeti Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla  İl Emniyet Müdürünü ziyaret etti.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve Meclis Başkanı Mehmet Eren ile birlikte Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir İriş,Yönetim Kurulu Üyesi Aydoğan Akıncı, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek Polis Haftasını kutladılar.

Vatanımız ve milletimiz için canlarını seve seve bu vatan uğruna veren ve her zaman ülkemizin asayişinden sorumlu tüm polis teşkilatının 171. Yıl dönümünü kutlaması amacıyla İl Emniyet Müdürü Armağan Adanan Erdoğan’ı ziyaret eden   ETSO heyeti  Emniyet Teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Erdoğan Edirne  gibi güzel bir şehirde görev yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
ETSO, İl Emniyet Müdürü'nü ziyaret etti (2)

 80 total views,  2 views today

Next Post

Sarı Saltuk Gazi Araştırma ve Uygulama Merkezi açılışı

              Trakya Üniversitesi bünyesinde geçen yıl kurulan Sarı Saltuk Gazi Araştırma ve Uygulama Merkezi açılışı 12 Nisan 2015 tarihinde Dil Eğitimi ve Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde gerçekleştirildi. Açılışa Rektör Prof. Dr. Yener Yörük, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Pişkin, Balkan Araştırma Enstitüsü Müdürü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp