ETSO ile Trakya Hastanesi arasında protokol imzalandı

admin

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. bünyesinde faaliyetini sürdüren Özel Trakya Hastanesi ve Trakya City Otel ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası arasında indirim protokolü imzalandı.

etso-trakya hastanesi protokol

İmzalanan protokol kapsamında ETSO Yöneticileri, Personeli, Yönetim Kurulu, Tüm ETSO üyesi firmalar ve birinci derece yakınları Özel Trakya Hastanesi’nde ve Trakya City Otel’den indirimli hizmet alacaklar.

etso-trakya hastanesi protokol (1)

Özel Trakya Hastanesi ve Trakya City Otel ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası arasında indirim protokolü imzalandı. ETSO Toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, ETSO Genel Sekreteri Nevzat Taşkın, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Yönetim Kurulu Üyesi Baran Yazgan, Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Tic. A.Ş. Muhasebe Müdürü Gülben Aydın katıldı.

ETSO ile imzalanan protokol kapsamında, ETSO üyeleri, ETSO personeli, ETSO Yönetim Kurulu, ETSO Meclis Üyeleri ve birinci derece yakınları Özel Trakya Hastanesi’nde ayakta ve ya yatarak gerçekleştirilen tedaviler sırasındaki tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerinde yıl boyunca %20 indirim, doğumlarda yasal olarak alınacak fark üzerinden %20 indirim, check up paket tutarı üzerinden %20 indirim olanağından faydalanacak.

etso-trakya hastanesi protokol (2)

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri bünyesinde uzun yıllardır sağlık hizmeti veren Özel Trakya Hastanesi ve yakın zamanda faaliyete geçen Trakya City Otel’den Edirne’deki ETSO üyesi ticaret erbablarının indirimli faydalanabileceğini belirten Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, “ETSO ile yaptığımız karşılıklı anlaşma ile şehrimizde iş yapan ve şehrinizin gelişmesinde katkısı olan, elini taşın altına koyarak bu memleketin ileriye gitmesi için uğraş veren ticaret erbabları, Özel Trakya Hastanesi’nde indirimli sağlık hizmeti alacaklar ve Trakya City Otel’de misafirlerini indirimli konaklatabilecekler. Protokol her iki kurum için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Edirne Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.’nin Edirne’de uzun yıllardır birçok alanda ticaretini sürdürdüğüne dikkat çeken ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, “Yapılan protokol sayesinde ETSO camiası üyeleri ve yakınları da dahil olmak üzere Edirne’nin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Özel Trakya Hastanesinde indirimli sağlık hizmeti alabilecek. Bunun yanı sıra yeni hizmete giren Trakya City Otel’de de, iş adamlarımız misafirlerini indirimli şekilde konaklatabilecek. Umarız anlaşmamız her iki taraf içinde hayırlı olur” dedi.

 278 total views,  6 views today

Next Post

Günşen; “ Amacım Edirne’nin kazanması

30 Mart seçimlerinde AK Partiden Edirne Belediye Başkan adayı olan ve seçimi kazanamayan Prof Dr. Ahmet Günşen seçim sonrası bir basın toplantısı düzenledi. Seçim süresince kendisine destek veren ve vermeyen vatandaşlara teşekkür etti. Taşodalar Otelde düzenlenen toplantıya İl Başkanı Müjdat Kahve, Seçim İşleri Koordinasyon Başkanı Ayhan Demir ve Belediye Meclis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp