ETSO Meclis Üyelerine plaket verildi

admin

 IMG_0182

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Meclis Toplantısında,2009-2013 döneminde görev yapan Meclis üyelerine düzenlenen törenle plaket takdim edildi. Plaketleri, Meclis Başkanı İ. Ömer Erakman ve Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler birlikte verdi.

 

Meclis Başkanı Erakman, üyelere teşekkür etti.Plaket töreni öncesinde konuşan Meclis Başkanı İ. Ömer Erakman, Ticaret ve Sanayi Odalarının hem ticarete hem de üretime katkısı olan  önemli yapılar olduğunu söyledi. Mayıs ayında yapılacak olan seçimlerinin hayırlı olmasını dileyen Erakman:” Bu meclis dört yıldan bu yana Edirne ticaretine hizmet vermektedir.Birlik ve beraberlik içinde güzel bir çalışma dönemi geçirdik.  Edirne ticaret erbabı adına her bir meclis üyemizin emeğine, mesaisine teşekkür ederim.Ticaret ve Sanayi Odamızın gelecek yıllarda da önemli işlere imza atmasını temenni ediyorum” dedi.

 

Konuşmaların ardından Meclis Üyelerine plaketleri takdim edildi.

 

 

 38 total views,  2 views today

Next Post

Genelkurmay Başkanı Özel Edirne’de

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu ile birlikte 1. Ordu Komutanlığı’nın Trakya’da bulunan birliklerinde denetleme ve incelemelerde bulunmak üzere Edirne’ye geldi. Helikopterle Edirne’deki Kestanelik Kışlası’na gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ve Orgeneral Kıvrıkoğlu’nu, Tugay Komutanı Tuğgeneral Cengiz Demirci karşıladı. Orgeneral Özel, ilk olarak Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp