ETSO Meclisi’nde şehitlerimiz anıldı

admin

ETSO Meclisi’nde şehitlerimiz anıldı

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Eylül  ayı Meclis Toplantısını Mehmet Eren Başkanlığında ETSO Meclis  Salonunda toplanarak tamamladı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Mehmet Eren terör eylemlerinde hayatını kaybeden şehitlerimiz için Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başladı. Eren, 7 Haziran’dan sonra terörün tekrar yüzünü gösterdiğini belirterek, şöyle devam etti: “Bugün bir kez daha bu kürsüden seslenmek istiyoruz; Hep birlikte Ülkemizin birlik bütünlüğünü, huzur ve istikrarını bozmaya yönelik terörü bir kez daha lanetliyoruz.  Hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, şehitlerimizin kederli ailelerine ve güvenlik güçlerimize  başsağlığı diliyorum” dedi.

Eren,    son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı ülkemizin birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğuna işaret ederek, “Birlik beraberliğimizi bozmadan, el ele vererek bunun mücadelesini hep birlikte vermeliyiz. Ardı ardına gelen şehit haberleri hepimizi üzüntüye boğdu. En kısa sürede, ülke olarak refaha kavuşmayı ve şehit haberlerinin sona ermesini temenni ediyorum. Aynı acıların bir daha yaşanmaması temennisi ile yaşamını yitiren şehitlerimizi saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Ülkemizin yeniden seçim atmosferine girdiğini  söyleyen Eren,”Bütün bu gelişmeler iş dünyasını ve ekonomik piyasaları çok yakından ilgileniyor. Türkiye’nin sağduyusunu kaybetmeden bu süreçten çıkmasını temenni ediyoruz” dedi.

ETSO Olağan Meclis toplantısı gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından, Meclis Başkanı Mehmet Eren  toplantıya katılan tüm Meclis üyelerine teşekkür ederek toplantıya son verdi.

 

 

 133 total views,  5 views today

Next Post

ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu

            Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, terörü lanetleyen konvoy öncesi Olin kavşağında bir konuşma yaptı. Buradaki toplantıya ETUS Başkanı Hakan Giyik, yönetim kurulu üyeleri ve minibüs ve taksi şoförleri katıldı. Son dönemde artan hain saldırıları nedeniyle teröre karşı tepkimizi koyarak gerçekleştirdiğimiz bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp