ETSO Personeli Eğitim Ve Seminerlere Katıldı

admin

Çevremizde meydana gelen hızlı gelişmelere ve değişimlere karşı üyelerimizin mesleki faaliyetlerini kolaylaştırmak  ve çalışanlarımızın bireysel gelişimlerine katkı sağlamak  ve motivasyonlarını arttırmak için Odamız personeli eğitim ve seminerlere katılıyor.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türk Patent Enstitüsü tarafından sınai mülkiyet haklarının tanıtılması, sınai mülkiyet bilincinin ülke genelinde yaygınlaştırılması ve etkin kullanımını sağlamak ve konuyla ilgili bilgi alışveriş imkanını attırmak amacıyla Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlükleri personeli ile Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi ve Döküman birimi temsilcilerine yönelik olarak  Antalya’da 2 gün süreli “Sınai Mülkiyet Hakları” konulu eğitim semineri düzenlendi.

Eğitim seminerine Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Genel Sekreter Nevzat Taşkın katıldı.

ETSO Basın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Barcelona’da çalışma ziyaretine katıldı

Hollanda Büyükelçiliği tarafından koordine edilen MATRA Fonu kapsamında Avrupa Birliği Bakanlığı ve Hollanda-Türkiye Yüksek Öğretim ve Mesleki Eğitim Vakfı ortak girişimleri ile başlatılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürleri ile İl Ticaret ve Sanayi Odaları Basın Sorumluları’nın “AB Konularında Farkındalıklarının Artırılması” projesi kapsamında İstanbul, Adana, Trabzon ve son olarak Ankara’da eğitim programı düzenlendi.

Eğitimin İstanbul’da  yapılan bölümüne Odamız  Basın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Meral Çınar  katıldı ve sertifika aldı.Proje kapsamında düzenlenen seminere katılanlar arasında yapılan kura çekilişinde ETSO Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Meral Çınar İspanya Barcelona’da bulunan Avrupa Kamu Yönetimi Enstitüsü (EİPA) ‘ya yapılacak çalışma ziyaretine katılmaya hak kazanarak, 17 İlin Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve 7 İlin Ticaret ve Sanayi Odası Basın Sorumluları ile birlikte  Barcelona’da yapılan çalışma ziyaretine katıldı.

 159 total views,  2 views today

Next Post

Çocuk Sitesi Öğrencileri Oyun Salonunda Doyasıya Eğlendi

Edirne Çocuk Sitesinden yaşları 5 ile 9 arasında olan kızlı erkekli 25 öğrenci  Margi Outlet Tay Oyun Salonu’na gelerek oyun aletlerinde  eğlendiler. Çocuk Esirgeme Kurumu Öğrencileri başlarında Kurum Müdürü Tamer Tahmazoğlu ve öğretmenleri olduğu halde, oyun salonuna gelen öğrencileri palyaçolar ve Noel Baba karşıladı Noel Baba öğrencilere hediyeler dağıttı.    […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp