ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz  ilimizde inşaatı tamamlanarak  hizmete başlayan  RYS Hotel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, RYS Hotel sahibi Murat Tuzcu ile görüştüler.

 

Her taşının altında tarih yattığını  ve coğrafi konum itibariylede  her dönemde  önemli bir kent olma özelliğini koruyan  ilimizin, turizm kenti  olma yolunda ilerlediğini ancak  konaklama eksikliğinden dolayı ilimiz turizminin olumsuz etkilendiğini söyledi. Edirne’nin turizmini daha ilerilere taşımak için Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Güler:“İlimiz ekonomisine ve turizmine yaptığınız katkıdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Konum itibariyle çok iyi bir yerde olan Edirne’de otel eksikliğinden dolayı  kaybedilen turisti geri kazanmaya çalışacaklarını belirten Tuzcu, Hotel ile ilgili olumlu yorumlar aldıklarını belirtti.

 

Görüşme sonunda Hoteli gezerek Murat Tuzcu’dan Hotel ile ilgili ayrıntılı bilgi alan  Güler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tuzcu’ya  bol kazançlar temennisinde bulundular.