ETSO, RYS Hotele Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

admin

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Güler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz  ilimizde inşaatı tamamlanarak  hizmete başlayan  RYS Hotel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, RYS Hotel sahibi Murat Tuzcu ile görüştüler.

 

Her taşının altında tarih yattığını  ve coğrafi konum itibariylede  her dönemde  önemli bir kent olma özelliğini koruyan  ilimizin, turizm kenti  olma yolunda ilerlediğini ancak  konaklama eksikliğinden dolayı ilimiz turizminin olumsuz etkilendiğini söyledi. Edirne’nin turizmini daha ilerilere taşımak için Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Güler:“İlimiz ekonomisine ve turizmine yaptığınız katkıdan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

 

Konum itibariyle çok iyi bir yerde olan Edirne’de otel eksikliğinden dolayı  kaybedilen turisti geri kazanmaya çalışacaklarını belirten Tuzcu, Hotel ile ilgili olumlu yorumlar aldıklarını belirtti.

 

Görüşme sonunda Hoteli gezerek Murat Tuzcu’dan Hotel ile ilgili ayrıntılı bilgi alan  Güler ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tuzcu’ya  bol kazançlar temennisinde bulundular.

 237 total views,  2 views today

Next Post

Çelik Radyo Su Konuğu Oldu

Anıl Zengin’in Radyo Su’da canlı olarak sunduğu “ Anıl’la  deli dolu saatler” programına  Türk Pop Müziğinin dev ismi  Çelik telefonla konuk oldu. Sanatçı müzik çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Milat”  adında yeni bir albümünün piyasaya çıkacağını bunun yanında “Çelik Anadolu Yollarına Çıkıyor” adındaki  turnede konserler  düzenleneceğini  bu konserler kapsamında  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp