ETSO Üyesi Firmalara KOSGEB Bilgilendirme Ziyaretleri

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

ETSO Üyesi Firmalara  KOSGEB Bilgilendirme Ziyaretleri devam ediyor. 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı açıklamada; Meclis Başkanı Mehmet Eren, Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan , Meclis Üyesi Aydoğan Akıncı , Odamız KOSGEB Danışmanı G. Elif Yardımcı , Avrupa İşletmeler Ağı Proje Ofisi Uzmanı Nuray Pehlivan ve beraberinde KOSGEB Edirne Hizmet Merkez Müdürü Bedri Döngel ve Edirne KOSGEB Uzmanı Gülden Uslu ile birlikte Odamıza üye firmalara KOSGEB ziyaretlerine devam ediyor.

İş yoğunluğu sebebi ile yapılan toplantılara katılamayan üyelerimize, sunulabilecek KOSGEB destekleri hakkında kendi iş yerlerinde bilgilendirme yapmak amaçlı düzenenlenen ziyaretlerin rotası bu hafta Yeni Sanayi Sitesiydi.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri

Odamız ve KOSGEB işbirliği ile yapılan firma bazlı ön araştırmalar neticesinde, hangi işletmenin , hangi desteklerden faydalanabileceği tespit edilerek , firmalara yerlerinde kendilerine özel bilgilendirme yapıldı.Yeni Sanayi Sitesi Koop. Başkanı Fikret Üstev’in de eşlik ettiği ziyaretlerimizde Özyıldırım Kardeşler ,Poyraz Makina ve Özkan Plastik firma sahipleri ile görüşüldü.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri2

Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Zıpkınkurt “KOSGEB ile ortak çalışarak Yatırımcılara ne gibi destekler verebiliriz düşüncesi ile ortak çalışmalar yürütmekteyiz. Üyelerimiz ve üyelerimizin ticari ilişkileri bizler için çok önemli.” dedi.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri5

Zıpkınkurt; Geçtiğimiz hafta başlattığımız firma ziyaretlerinde işetmelerin dile getirdiği ortak sorun ise , danışmanlık hizmeti vermek adı altında telefon ile iş yeri bilgilerini verip para isteyen art niyetli grupların olduğu konusuydu.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri-cavit-duvan-edirne

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve KOSGEB Edirne Hizmet Merkez Müdürü Bedri Döngel ne söylenirse söylensin para gönderilmemesi veya şirket bilgilerinin verilmemesi , bu tarz taleplere itibar edilmemesi konusunda üyeleri uyardı.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri3

Sanayi sitesi ardından Dafne Servis Mühendislik sahibi Selçuk Yavuz’a da KOSGEB destekleri hakkında bilgi verildi.

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri6

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri4

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri-ismail-özkan

 

 

 

 

 

 

 

 

etso-kosgeb-edirne-ziyaretleri-ismail-özkan2

 

 367 total views,  2 views today

Next Post

AK Parti’den Sanayi Esnafına Ziyaret

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com AK Parti Edirne İl Başkanı Yönetimi ve Belediye Başkan Aday Adayı Okan Akar ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. İktidar partisi olarak her zaman esnafların yanında olduğunu belirten İl Başkanı Müjdat Kahve “Esnaflarımız toplumun nabzının attığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp