ETSO ve Şekerbank’tan üyelerimize özel ‘İşinize Dost Kredi’

admin

Şekerbank, salgın sürecinin yarattığı etkilerin en aza indirilmesi için Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile protokol imzaladı. Banka, protokol kapsamında, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı KOBİ’lere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vadelerle finansman sağlayacak.
Şekerbank, zorlu koronavirüs salgını sürecinin ekonomiye olan etkilerini sınırlandırmak amacıyla yapılan protokol töreni, Edirne Şube Müdürü Murat Ergül ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt arasında gerçekleşti.
Protokol ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli, 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Ayrıca ilk kez POS kullanan KOBİ’lere ise ilk 3 ay POS kira muafiyeti sağlanacak.

Şekerbank ayrıca, KOBİ’leri ödeme vadeleriyle rahatlatan yeni ürünü ‘İşinize Dost Kredi’ kapsamında da, oda üyelerine ilk sene için uygun taksitlerle geri ödeme imkânı ile 500 bin TL’ye kadar finansman sunacak. 12-23 ay arası vadeli kullandırımlarda ilk 6 aya kadar, 24-36 ay vadeli kullandırımlarda ise ilk 12 aya kadar anapara tahsilatı olmaksızın sadece faiz ödemeli uygun ödeme planı seçeneği bulunmaktadır.
Murat Ergül: “Her dönem olduğu gibi üretenlerimizin yanındayız” Edirne Şube Müdürü Murat Ergül protokol kapsamında yaptığı konuşmada; “Sorumlu bankacılık anlayışımızla 67 yıldır iyi ve kötü günde ülkemizdeki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz ekonomik etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de ETSO üyelerine, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz” dedi.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt da Şekerbank ile yapılan protokolün tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni etti.

 2,141 total views,  2 views today

Next Post

BAŞKAN DEMİR’DEN HÜKÜMETE GÜBRE TEPKİSİ

“UYANIKLIK YAPMAYIN, İŞİ BİLENE SORUN” İYİ Parti Edirne il Başkanı Ekrem Demir, son zamanlarda artan gübre fiyatlarına dair açıklamalarda bulundu. Başkan Demir hükumete seslenerek, “Uyanıklık yapmayın, işi bir bilene sorun” dedi. Çiftçilerin, artan gübre fiyatları nedeniyle buğdayda dekar başına ortalama 150 liralık gübre attığını ifade eden İYİ Parti Edirne İl […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp