ETSO VE TİCARET BORSA YÖNETİCİLERİ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

admin

 Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt , Meclis Başkanı Mehmet Eren , Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan , Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Özalp , Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk , Edirne Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım , Yönetim Kurulu Üyesi Efkan Döşlüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Eray Karaca ‘dan oluşan heyet ile Havsa ve Uzunköprü ilçelerine iade-i ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

         UZUNKÖPRÜ TB   Ziyaretler Kapsamında ilk olarak  Havsa Kaymakamı Barış Demirtaş  ve Belediye Başkanı Oğuz Tekin daha sonra  Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan ,Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ve Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen makamında ziyaret edildi.

             Ziyaretlerde Edirne İl ve İlçelerimiz ile birlikte bölgemizin tüm ticaret ve tarım konularında karşılaşılan sorunlara, birlikte çözüm arayarak ilgili ve yetkili makamlara iletilmesi konusunda birlik ve beraberlik içinde çalışılacağı ve Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile Edirne Ticaret Borsasının ortak çalışmalarımızın artarak devam ettireceklerini açıkladılar.

  HAVSA BEL BŞK. 2             İade-i ziyaretlerimizde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Recep Zıpkınkurt Edirne Geleneksel Ürünlerimiz olan Hardaliye ve Bademli Kurabiyesini Edirne Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanımız Özay Öztürk ise Edirne ye özgü ürünlerimizden Bademezmesini takdim ettiler.

 

 230 total views,  2 views today

Next Post

Ders kitaplarında Atatürk Posteri Yok

2013-2014 eğitim-öğretim yılında okutulacak ders kitapları ile öğretmen kılavuz kitaplarının bir kısmı okullara teslim edildi.  “Zambak” adlı bir yayınevinin mevcut ders kitapları yönetmeliğine aykırı olarak, Türkçe öğretmen kılavuz kitabının ilk 3 sayfasında yer alması gereken İstiklal Marşı, Öğrenci Andı ve Atatürk posterine bilinçli olarak yer vermediği ortaya çıktı.   Milliyet’in haberine göre ders […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp