ETSO Yeni yılı Basın mensupları ile kutladı

admin

ETSO yöneticileri  yeni yılı  RYS otelde düzenledikleri kokteylde basın mensupları ile birlikte kutladı. Düzenlenen Kokteyle ETSO Yönetim  Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, ETSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Gecede kısa bir konuşma yapan yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt; Yeni yılda ETSO’nun faaliyetlerinin artarak devam edeceğini Edirne’nin yararına  olabilecek tüm faaliyetlerde  yer alacaklarını belirterek, basının da desteği ile  tarihi ve turistlik kent Edirne’ye  ekonomik imkanların  kazanılmasında öncülük edeceklerini kaydederek sözlerini şöyle sürdürdü; “Bu işleri ancak Edirne’deki tüm kurum ve kuruluşların el ele vermesi  ve aynı amaç çevresinde toplanması ile başarabiliriz. Biz bu birlikteliğin sağlanması için çalışmalar başlattık.

etso yeniyıl kutlama (7)

Tüm resmi ve özel kuruluşlarımızı ziyaret ederek birlik ve beraberliğin Edirne için yararlarını dile getirdik. Bunun meyvelerini en kısa sürede almaya başlayacağız” dedi. ETSO’nun basın mensupları ile düzenlediği kokteylli toplantı gecenin geç saatlerine kadar devam etti.


etso yeniyıl kutlama (10) etso yeniyıl kutlama (14) etso yeniyıl kutlama (17) etso yeniyıl kutlama (25)

 

 209 total views,  2 views today

Next Post

Özel Ekol Hastanesi 6. Yılını Kutladı

      Bölgemizin en önemli ve donanımlı  özel hastanesi olan Ekol  Hastanesi kuruluşunun 6. Yılını  Margi Hotel Balo Salonunda düzenlenen  gecede    coşku ile kutladı. Kutlama töreninde yapılan konuşmalarda Ekol Hastanesinde  bir yılda  300 bin poliklinik ile  beş bin ameliyat yapıldığını  17 branşta 31 doktorla hizmet sunulduğu belirtildi  Kutlama törenine, hastane yöneticileri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp