Etso Yönetim Kurulu Başkanina Veda Ziyareti

admin

Bulgaristan Filibe Başkonsolosu Şener Cebeci,ETSO  Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’u makamında ziyaret etti.

ETSO

İki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesinde büyük katkıları bulunan ve her fırsatta  Edirneyi çok sevdiğini vurgulayan Filibe Başkonsolosu Cebeci, yeni bir göreve atanması nedeniyle Edirne Ticaret ve Sanayi  Odasına  veda ziyaretine bulundu.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Filibe Başkonsolosu Şener Cebeci ile kurulan  sıkı temaslar sonucunda karşılıklı özveri gösterilerek,  Edirne  açısından başarılı  sonuçlar  elde ettiklerini belirtti.

ETSO (1)

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı sözlerini şöyle sürdürdü, “İki ülke arasındaki işlemlerin takibinde üyelerimize her zaman destek veren, yardımcı olan   Filibe Başkonsolosluğu içerisinde Ticaret Ateşeliğinin açılmasında ve Dış Ticaretin gelişmesinde büyük katkıları bulunan Cebeci’ye başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. yeni atandığı görevinde de başarılarının devamını diliyorum “ dedi .

Zıpkınkurt , ziyaret sonunda  Başkonsolos Cebeci’ye ziyareti anısına çini tabak takdim etti.

 

  

 181 total views,  2 views today

Next Post

Bu İkiliye Dikkat!

Bazı sinema filmlerinde izleyicinin dikkatini çekmek için böyle ilginç isimler konulur.Benim burada değineceğim konu bu değil, Uzun zamandır Edirne’yi her alanda tanıtmak, kentin kaderini değiştirmek için elinden ne geliyorsa yapan, yılmadan usanmadan, Edirne aşkını Edirne’nin tarihi güzelliklerini ve özelliklerini her platformda dile getiren bu çilekeş, fedakâr insanları gündeme taşımak istedim.Edirne’de […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp