ETSO Yönetiminden T.Ü. Rektörü Tabakoğlu’na hayırlı olsun ziyareti

admin

ETSO Yönetiminden  T.Ü. Rektörü Tabakoğlu'na hayırlı olsun ziyareti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne  Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, yeni atanan Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’na  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı  Elmas Aslan katıldı. Rektör Tabakoğlu’nu makamında ziyaret  eden ETSO heyeti, Tabakoğlu’na yeni görevinin hayırlı olması dileklerini ileterek,başarılar diledi.

Edirne ekonomisinin konuşulduğu ziyarette; Edirne’nin turizmi,sanayisi ve ticaretinin daha ileri seviyelere taşınması için  işbirliği içinde gerçekleştirilebilecek projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

ETSO Yönetiminden  T.Ü. Rektörü Tabakoğlu'na hayırlı olsun ziyareti (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

            ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt:” Üniversite ve sanayi arasındaki işbirliğinin şehrimize ve ülkemize çok ciddi katkılar sağlayacağı aşikârdır.  Bu çerçevede İlimizin kalkınması için üniversitemizin tecrübesinden daha fazla yararlanmalıyız. Odamız, bir çok kez  Üniversite -Sanayi İşbirliği projelerine imza atarak İlimiz de hayata geçirdi. Önümüzdeki dönemde de bu projelerin ivme kazanacağına inanıyorum. Üniversitemiz ile işbirliği konusunda bizlere düşen ne görev olursa, kent adına yapılacak her projede  her zaman  destek için hazırız ” dedi.

            Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, üniversite ve sanayinin işbirliğinin önemine değinerek uyum içerisinde çalışmanın Edirne’ye değer katacağını söyledi.

 

 77 total views,  2 views today

Next Post

KILIÇ, hız sınırının artmasından yana

              Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, şehir girişi ve çıkışında  şu anda uygulanan hız sınırı limitinin artırılması gerektiğini söyledi. Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, şehir girişi ve çıkışında uygulanan hız sınırı limitinin artırılması gerektiğini söyledi. Kılıç,  konu ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp