ETSO Yönetiminden TED Edirne Koleji’ne Ziyaret

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ve yönetim kurulu, TED Edirne Koleji’ni ziyaret etti. 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim döneminde hizmete girecek  olan TED Edirne Koleji’ni ziyaret eden ETSO Başkanı  Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Emre Alp ve ETSO Yönetim Kurulu Üyeleri, okulu gezerek çeşitli bilgiler aldı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı etso-ted-koleji-ziuaret.jpg

Bölgenin en büyük eğitim yatırımını kente kazandıran Nesim İba ve eşi Belgin İba’ya teşekkür eden ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt; “TED Edirne Kolejini ziyaret ettik. Edirne’ye kattıkları bu büyük eser için Nesim ve Belgin İba ya şahsım ve ETSO yönetim kurulu adına teşekkürlerimizi sunarım. İlimize böylesine büyük bir eğitim merkezinin kazandırılması mutluluk verici bir gelişmedir. 91 yıllık Türk Eğitim Derneği’nin 39’uncu okulu ve bölgenin en büyük eğitim yatırımı olan TED Edirne Koleji’nin eğitimde büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır.  91 yıllık geçmişe dayanan meşalenin bugünden itibaren Edirne’de de yanacak olması son derece önemli bir gelişmedir. Bu vesileyle başta bu işe önderlik eden ve büyük emek veren, İba ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” Dedi.

ETSO Başkanı Recep Zıpkınkurt ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan  Nesim İBA ve      Belgin İBA; okul hakkında bilgiler vererek, çeşitli istişarelerde bulundular. 

27 bin metrekare kapalı alana ve her biri kendine özgü 4 ayrı okul binasına sahip olan TED Edirne Koleji, Edirne’de 2019-20120 yılında eğitim sektörüne merhaba diyerek yeni bir soluk getirecek.  

 629 total views,  2 views today

Next Post

Köprülerin Onarımından Edirne Belediyesi Sorumlu değil

Son günlerde büyük tepkilere neden olan Köprülerin onarım çalışmaları hakkında açıklama yapan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; “Tarihi köprülerin bakım, onarım ve mülkiyeti Edirne Belediyesi’ne değil Karayolları Genel Müdürlüğü’ne aittir” dedi. Özellikle Sosyal Medya sayfalarında Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a halen devam etmekte olan Köprülerin bakım onarım çalışmaları üzerinden eleştiri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp