ETSO YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİK

admin

15 TEM. EDİRNE AJANS GAZETESİ YÖNETİMİEdirne Ajans  Medya Gurubu   sahipleri  Hakan Akkan,  Necmi Engin  ve  Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fikri Yalın  ile birlikte  göreve yeni gelen  ETSO Yönetimini ziyaret ederek   çalışmalarında  başarı dileklerini sundu.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Cavit Duvan’ın da  hazır bulunduğu  toplantıda konuşan  Yönetim Kurulu Başkanı Zıpkınkurt, yönetimdeki arkadaşları ile birlikte  ETSO’yu  en iyi konuma ve aktif hale  getirmek amacında olduklarını, Edirne’de kurum ve kuruluşlarla el ele vererek  bölgeye  yararlı hizmetler sunmayı  amaçladıklarını  belirtti.

Edirne Ajans yöneticileri de ETSO yönetiminin başarısı için basın olarak gereken desteği vereceklerini ifade etti.

 224 total views,  2 views today

Next Post

BAŞARILI ÖĞRENCİLER VALİ DURUER’İ ZİYARET ETTİ

 2013 SBS’de dereceye giren Serhat Koleji öğrencileri Edirne Valisi Hasan DURUER’i makamında ziyaret etti. Vali Hasan DURUER, Serhat Koleji öğrencileri ile bire bir ilgilenerek SBS’deki başarılarını tebrik etti. DURUER, Serhat Koleji öğrencilerinin SBS başarısının yanında sosyal alandaki başarılarını da ayrıca kutladı. 2013 SBS’de Edirne 1.si olan Melis Alara KOLANCILAR, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp