ETSO’da 3. Dönem Uygulamalı Girişimcilik eğitimi mülakatları tamamlandı

admin

ETSO'da 3. Dönem Uygulamalı Girişimcilik eğitimi mülakatları tamamlandı  (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 2016 yılında açılması planlanan  Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinin üçüncüsü 15-18 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. ETSO  ve Edirne KOSGEB Hizmet İl  Müdürlüğü iş birliği ile gerçekleştirilecek olan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne başvuruların yoğun olması üzerine adaylar için mülakat düzenlendi.

ETSO'da 3. Dönem Uygulamalı Girişimcilik eğitimi mülakatları tamamlandı  (2)

 

 

 

 

 

 

 

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”nin mülakatları 11 Ağustos.2016 tarihinde Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda  gerçekleştirildi. KOSGEB Edirne Hizmet  Müdürlüğü birim uzmanları tarafından tek tek başvuruları değerlendirilen ve görüşmeye alınan adaylar arasından eğitim almaya hak kazanan toplam 30 kişi ve yedekleri seçildi.

Eğitimleri tamamlayan girişimci adayları, işletmelerini kurduktan sonra KOSGEB veri tabanına kayıt olarak hazırladıkları iş planları ile KOSGEB’e başvuruda bulunacak. KOSGEB Komisyonu tarafından iş planları onaylanan girişimciler,KOSGEB desteklerinden faydalanmaya hak kazanacak.

 

 113 total views,  2 views today

Next Post

BOYALIK, Keşan kavşak yollarnın adının değiştirilmesi istedi

              Ak PartiKeşan İlçe Başkanı  Hüseyin Boyalık  yaptığı açıklamada ,” 15 Temmuzda ülkemize, vatanımıza, milletimize yapılan hain darbe girişimi sonrası şehitlerimizi anmak ve bu kahramanlığı unutturmamak adına Avrupa’yı  İstanbul ve Anadolu’ya bağlayan kavşaklarımızın isimlerini değiştirerek buradan gecen milyonlarca kişinin bu kahramanları rahmetle anması amacıyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp