ETSO’da ‘Dış Pazarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi’ Yapılacak

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyelerine yönelik sürdürdüğü hizmetleri kapsamında e-ticaret ve dış ticaret konusunda uzman danışmanlık firması Coproline işbirliği ile “Dış Pazarda Müşteri Bulma Teknikleri Eğitimi” düzenlenecektir.

 

Dış ticarette özellikle ihracata yönelik yeni pazar arayışlarında olan KOBİ’lerimiz için; hedef/rakip pazarların tespiti ve doğru müşteri bulma konularının kapsamlı olarak ele alınacağı eğitim;ETSO Toplantı Salonu’nda  9 Nisan 2013 tarihinde 09:00-16:20 saatleri arasında düzenlenecektir.

 

Eğitmen Berke Sarpaş tarafından verilecek olan Eğitimin içeriğini; Program Açılışı ve Pazarın Bilirkişisi (Pazar araştırmasının önemi, maddeleri), Pazarın Bilirkişisi (Dış ticarette doğru konumlandırma),Pazarın Bilirkişisi (Hedef/Rakip pazarların tespiti, fiyat analizleri), Profesyonel Kompass Kullanımı,Mobil Ofis (İnternet İletişim Teknolojileri) konuları oluşturmaktadır.

Eğitime katılım ücretsiz olup, Eğitime katılmak isteyenler başvuru formu temin etmek  ve katılım teyidi vermek için, 5 Nisan 2013 tarihine kadar, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Melike Tatlı 0284 225 10 14 (dahili 121) Nuray Pehlivan (dahili 131) No’lu telefonlardan arayabilirler.IMG_3461

 151 total views,  2 views today

Next Post

Yurt Dışı Gezilere Dikkat !

Gerek meslek kuruluş temsilcilerimiz gerekse siyasilerimiz yaptıkları toplantılarda çoğu kez irticalen veya ellerine sokuşturulan beylik sözlerden oluşan metinleri okuyarak gündem konusunu geçiştiriyor. Bunlarda da çoğu kez anlatılmak istenen konular yavan ve sorunu anlatmaktan uzak oluyor. Daha önceleri bu köşemde defalarca dile getirdim. Meslek kuruluş ve oda temsilcilerimiz için Yurt dışı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp