ETSO’da Gümrük Müşavirleri sektörü bilgi paylaşım toplantısı düzenlendi

admin

ETSO'da Gümrük Müşavirleri sektörü bilgi paylaşım toplantısı düzenlendi

 

 

 

 

 

 

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası sektör toplantılarıyla Edirne iş dünyasının geleceğini ve yol haritasını belirliyor.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ETSO’da düzenlenen toplantıda, Gümrük Müşavirleri ile biraraya gelerek sorunlarını dinledi. Zıpkınkurt toplantıda yaptığı konuşmada: “Komitelerimizin sektörel talepleri ve önerileri yönetim kurulu toplantılarımızın da en önemli gündem maddesini oluşturuyor. Komite toplantılarında almış olduğunuz kararlar, yönetim kurulumuz tarafından değerlendiriliyor. Onların talepleri ve önerilerini analiz ediyoruz. Çünkü, üyelerimizin görüşleri bizim için değerlidir.” dedi. Zıpkınkurt konuşmasında ayrıca  artan ihracatın  sağlıklı işleyebilmesi için gümrüklerin önemine değindi.

Mesleki sorunların ele alındığı toplantıda ETSO Başkanı Zıpkınkurt, gümrük müşavirlerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

 

 

 

 

 144 total views,  2 views today

Next Post

Şemsettin Emir’in Keşanlılarla dev buluşması

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, dün akşam Keşanlılarla buluştu. Dev bir miting havasında geçen buluşmada Şemsettin Emir, büyük bir coşkuyla karşılandı. Şemsettin Emir, AK Parti’nin hizmet partisi olduğunu dile getirerek,  tüm Keşanlıların desteğini istedi. Şemsettin Emri, Keşan’da büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılandı. Gittiği her yerde büyük bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp