ETSO’da iş sağlığı ve güvenliği günü

admin

Edirne AB Bilgi Merkezi tarafından ETSO toplantı salonunda Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Günü ile ilgili bir program düzenlendi. Türkiye’de yirmi ilde düzenlenen bu toplantıya Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, İlçe Kaymakamları, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri, STK Temsilcileri, işveren ve işçiler katıldı. Düzenlenen toplantıda konuşan Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır “ülkemiz ölümlü iş kazalarında Avrupa da birinci, Dünyada 3. Sırada yer almaktadır.

ETSO’da iş sağlığı ve güvenliği günü (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bu  nedenle  iş kazalarının oluşmasını önleyecek güvenlik önlemlerinin alınmasına özen gösterilmelidir” dedi. Sektör Yöneticisi Zeynep Aydemir; Avrupa birliğinde iş sağlığı ve güvenliği politikaları konulu bir sunumu gerçekleştirdi. İş sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Tuğçe Tavşantepe de; Türkiye’deki iş sağlığı ve güvenliği alanındaki uygulamaları dile getirdi. Toplantıya katılanların fazla olması konunun önemini ortaya çıkardığını , bu tür toplantıların değişik zamanlarda da tekrar edilmesi dile getirildi.

ETSO’da iş sağlığı ve güvenliği günü (1)

 152 total views,  2 views today

Next Post

"Özgürlük şoku" konferansı "herkes özgür olamaz"

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı Uygulamaları çerçevesinde düzenlenen etkinlikte Psikolog Kaçın, psikolojik danışma merkezine müracaat eden danışan öğrenciler ile birlikte üniversite öğrencilerine “özgürlük şoku” nu anlattı. Dün(28.04.15) T.Ü. Devlet Konservatuar Salonunda gerçekleşen konferansa,  Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hüseyin Sarıoğlu, Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp