ETSO’da İstihdam Seferberliği

admin

Edirne Ticaret Odası Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanması ile Meclis Başkanı M.Emre Alp başkanlığında gerçekleşti.

Genişletilmiş Meslek Komiteleri, Kadın ve Genç Girişimciler, ETSO Disiplin Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği 2019 tanıtımı ve İstihdam teşvikleri ile ilgili sunum yapıldı.

İŞKUR İl Müdürü Şengül Çildam,SGK İl Müdürü Süleyman Lale ve ETSO Edirne İl Akademik Danışmanı Prof.Dr.Sadi Uzunoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen toplantı, sunum ardından soru cevap ile devam etti.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt “İstihdam Seferberliği 2019 programı kapsamında birçok teşvik bulunmakta. Üyelerimizin, istihdamlarını arttırarak İlimiz ve Ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaları bizler için çok önemli. Bu kapsamda üyelerimize ve işverenlere gerekli koşulların hazırlanması adına Edirne Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 320 total views,  2 views today

Next Post

Milletvekili Aksal’dan Tıp Bayramı mesajı

Edirne Milletvekili AK Parti MKYK Üyesi Dr. Fatma AKSAL 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Milletvekili Dr. Fatma AKSAL mesajında sağlık hizmetlerinin sunulmasında fedakarca çalışan, kıymetli hekimlerin ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını belirtti. AKSAL: “Ülkemizin sağlık alanında yakaladığı ulusal ve uluslararası başarılar her geçen gün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp