ETSO’DAN SEDEFÇİ’YE ZİYARET

admin

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası yeni yönetimi, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

basın 1

          Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu yıl ki seçimlerin ardından oluşturulan yeni yönetimi, Başkan Hamdi Sedefçi’yi makamında ziyaret etti.

         ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir İriş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan, Yönetim Kurulu Üyesi Emre Ray ve ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren’in katıldığı ziyarette, ETSO Yönetim Kurulu Recep Zıpkınkurt, Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarından bahsederek, belediye ile birlikte ortak çalışmalar yapmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

basın 3

El ELE VERİP ÇALIŞACAĞIZ

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi de, ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Öncelikle yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum. Ve kentimizin önemli kurumlarından olan Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak projelere imza atmaktan, büyük mutluluk duyacağız. Sizlerle kol kola girerek, Edirne’mizi daha güzel günlere ulaştıracağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

basın 2

Ziyaret sonunda, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Başkan Sedefçi’ye, Hardaliye hediye etti.

 

 188 total views,  2 views today

Next Post

Özlenen Tablo..! Sedefçi, Ticaret Borsasını Ziyaret etti

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi; Edirne Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini ziyaret etti. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramis Özgen’i ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun Çatalçekiç ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu karşıladı. Belediye […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp