ETSO’dan Tugay Komutanı ve EDESOB’a ziyaret

admin

 

TUGAY KOMUTANI ZİYARET

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt  ile Meclis Başkanı Mehmet Eren, Meclis Başkan Yardımcısı Çetin Kürkçü ve Genel Sekreter Nevzat Taşkın 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hidayet Arı’yı makamında ziyaret etti. ETSO heyeti, Genelkurmay Başkanlığı’nın 2013 yaz dönemi atamaları kapsamında geçtiğimiz günlerde 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanı olarak göreve başlayan Tuğgeneral Hidayet Arı’ya hoş geldin ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini ilettiler.

resim-1

resim-3

Odamız heyeti daha sonra Edirne Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’a iade-i ziyarette bulundular. Edirne ekonomisinin konuşulduğu ziyarette, Edirne’nin sorunları, talepleri ve ihtiyaçları değerlendirildi. Ziyaret esnasında Odamız Başkanları ve EDESOB Başkanı birliktelik mesajı vererek, Edirne’nin ve bölgemizin sorunlarını, çözümlerini tespit ederek, birlikte yapılabilecek çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

 

 163 total views,  2 views today

Next Post

“45 yılda yapılamayanlar 45 ayda yapıldı”

Süloğlu Belediye Başkanı Erol ATİK gazetemize yaptığı açıklamada; 45 yılda yapılamayanı 45 ayda yaptık” dedi. İlçede yapımı devam eden okulumuz inşaatı hızla dem ediyor. İnşallah ikici dönem başında her şeyini tamamlamış olarak Eğitim ve Öğretim yılına başlayacak. İlçemizdeki ihtiyacı karşılayacak bir eğitim binası olacak.   HASTANE ONAYI ÇIKTI.. Sayın Bakanımızın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp