ETSO’ya Ziyaretler Devam Ediyor

admin

IMG_0010  S.S.Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ve Genel Müdürü Adnan Tekçe Oda’mızı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında,Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Zıpkınkurt ile görüşerek, Zıpkınkurt ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi.

Zıpkınkurt, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  Dünyanın en itibarlı iş dergisi  Fortune Dergisi’nin çalışması olan, Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşunun yer aldığı,  Fortune 500 sıralamasında Odamız üyesi olan Trakya Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri Birliği’nin bu yıl başarı çıtasını yükselterek 107’inci  sırada yer almasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. Zıpkınkurt: “Başarılı, verimli ve kârlı çalışmalarınızın devamını dilerim”dedi.

 154 total views,  2 views today

Next Post

Güreşin sembolü Davullar, Startı GÜNEŞ OPTİK’ten Verdi.

652. Tarihi Kırkpınar güreşleri bu yıl da renkli görüntüler sahne olmaya devam ediyor. Şenlik havasında geçen Kırkpınar güreşlerinin en önemli sembolü olan davul-zurna ekibi çaldığı Kırkpınar havaları ile Edirne esnafını Kırkpınar güreşlerine davet ediyor.  Bu yıl da aynı geleneği sürdüren Davul – Zurna ekibi Kırkpınar güreşleri için ilk startı Çilingirler […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp