ETUS Araçları gelmeye başladı

admin

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi (ETUS)- Serhad Birlik tarafından satın alınan 50 adet sıfır kilometre araçlar, Edirne’ye ulaşmaya başladı. İlk etapta ISIZU firması tarafından 38 adet araç Edirne’ye ulaştırılırken, diğer araçlarında hafta sonuna kadar Edirne’de olması ve Kurban Bayramı’nın ardından trafiğe çıkması bekleniyor.

etus-araclari-gelmeye-basladi-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETUS- Serhad Birlik tarafından alınan 50 adet sıfır kilometre minibüs, Edirne’ye gönderilmeye başlandı. Araçlar, gerekli işlemlerin ardından yollara çıkarak hizmet vermeye başlayacak.

ISIZU Marka sıfır kilometre araçların teslimine başlandığını belirten Edirne Toplu Ulaşım Sistemi Başkanı Hakan Giyik, “Bilindiği gibi yaklaşık 10 gün önce ISIZU firması ile 50 adet sıfır kilometre araç alımı için imzalarımızı atmıştık. Firma tarafından araçlarımız Edirne’ye gönderilmeye başlandı. İlk etapta 38 adet araç Edirne’ye ulaştı, hafta sonuna kadar da 50 aracın tamamı Edirne’de olacak. Gerekli işlemlerinin tamamlanmasının ardından da, Kurban Bayramı sonrası yeni araçlarımız trafikte halkımıza hizmet etmeye başlayacak. Halkımıza ve tüm kente bir kez daha hayırlı olsun diyoruz” dedi.
etus-araclari-gelmeye-basladi-2

 76 total views,  5 views today

Next Post

Bayramda belediyeden ücretsiz servis

PARKMETRELER 1. VE 2.GÜN ÜCRETSİZ Edirne Belediye Başkanlığı’nca, mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlara ücretsiz servis hizmeti her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da devam ediyor. Parkmetreler bayramın 1. ve 2. günü ücretsiz olacak. Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da, bayram namazı sonrası mezarlık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp