ETUS whatsapp hattı

admin

billboard      Edirne Toplu Ulaşım Sistemi tarafından, vatandaşların dilek ve önerilerini, talep ve şikâyetlerini iletmek üzere, whatsapp hattı kuruldu. Vatandaşlar, bu hat üzerinden dilek-temenni, şikâyet ve hat bilgisi gibi tüm konuları ileterek sorularına yanıt bulabilecek.

Edirne Toplu Ulaşım Sistemi olarak kent içi ulaşımı daha iyi bir noktaya taşımak adına, fiziksel yapılarını ve araç filolarını sürekli yenilediklerini ve geliştirdiklerini belirten ETUS Başkanı Hakan Giyik,” Bizler kent içi ulaşımını daha mükemmel daha sorunsuz hale getirmek adına tüm yönetim kadromuz ve personelimiz ile çalışıyoruz. Bu noktada sistemde sürekli halkımızın daha konforlu ve sorunsuz ulaşım hizmeti alması adına araç filomuzu yeniliyor ve genişletiyoruz. Tüm çabalarımıza rağmen meydana gelebilecek aksaklıklar ve eksiklikler için de ETUS olarak whatsapp hattı kurduk. Tüm vatandaşlarımız kurmuş olduğumuz bu hat üzerinden bizlere dilek, öneri ve şikayetlerini iletebilir, ayrıca güzergah bilgilerini buradan yazarak öğrenebilirler. Yolcularımız bu hat üzerinden bizlere fotoğraf ve video gönderebilirler” diye konuştu.

 

 

 

 141 total views,  2 views today

Next Post

CHP Merkez İlçe’den ETSO’ya ziyaret

              CHP Merkez İlçe Başkanı Fevziye Kirezci , İlçe Sekreteri Hakan ERDEM, STK’lardan sorumlu Yaşar VAREL ve Şükran PEKŞEN ETSO Başkanı Recep ZIPKINKURT’u makamında ziyaret etti. Zıpkınkurt kendisini ziyarete gelen CHP ilçe başkanına ;ETSO projelerinden, yöresel ürün pazarı hakkında bilgi verdi.Yöresel ürün pazarının başarıya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp