ETUS’tan geniş katılımlı mevlit

admin

ETUSTAN MEVLİT (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

ETUS yönetimi tarafından Tarihi Hasan Sezai Dergâhında bir mevlit düzenledi. Yaklaşık bin kişinin katıldığı mevlit ile ilgili olarak açıklama yapan ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, Esnaflarımızın, halkımızın kazadan beladan korunması adına mevlit yapıyoruz. Bu arada eski kurucularımıza, ortaklarımıza, hayatını kaybeden meslektaşlarımıza, Vatanı uğruna şehit olan Mehmetçiklerimiz adına mevlit yapıyoruz.

ETUSTAN MEVLİT (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Dileğimiz ülkemizin huzur ve mutluluk içinde olması terörün son bulması, trafik kazalarının olmaması en büyük temennimiz. Bu düşünce ile yönetim kurulumuzun kararı doğrultusunda mübarek üç aylar içinde bir mevlit yapmaya kararlaştırdık. Mevlidimize sağ olsun her kesimden insanımız katıldı. Kadınlarımız da duada bizlere ortak oldular. Mevlidimize katılanlara şoför esnaflarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Allah kimseye acı günler yaşatmasın, bu güzel yurdumuzda huzur ve mutluluk içinde yaşayalım.

ETUSTAN MEVLİT (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Mevlit törenine Edirne Başkan Vekili Selçuk Çakır Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Emin İnağ, İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun diğer meslek kuruluş temsilcileri ile şoför esnafları katıldı. Mevlide gelenleri girişte ETUS Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik ve Yönetim Kurulu karşılayıp hoş geldiniz dedi. Lokum ikram edildi.

ETUSTAN MEVLİT (3)

 

 

 

 

 

ETUSTAN MEVLİT (4)

 74 total views,  2 views today

Next Post

UMKE temel eğitimi sona erdi

              UMKE ekiplerine verilen 3 gün teorik ,2 gün pratik eğitimden oluşan UMKE Temel Eğitimi programı tamamlandı. Edirne’de, bir otelin toplantı salonunda gerçekleşen sertifika törenine Vali Yardımcısı Mustafa Serdar BAKIR, İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin KİŞİOĞLU, Halk Sağlığı Müdürü Bahattin İLTER, Kamu Hastaneler Birliği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp