Etus’un Yeni Hizmeti

admin

Edirne Şehir içi toplu ulaşımı sağlayan “ETUS”  modern ulaşım araçlarının sefere başlaması   ile Edirne  kent içi ulaşımda büyük oranda rahatlık sağlandı.

Böylece daha önceleri ulaşım konusunda  yolculardan gelen yakınmalar en aza indi. Özürlülerin de yararlanacağı yeni modern donanımlı   ulaşım  araçlarında farklı bir hizmet daha  sunuluyor.

Otobüslerin önüne konulan Ekranda Belediye Başkanı Hamdi Sedefçinin görüntüsü ve Edirne’nin tarihi eserlerinin görüntüleri ekrana yansıtılıyor.

Bu tür hizmetin çok yararlı olacağını belirten vatandaşlar” şehir içinde seyahat eden insanlarımız ekranda  kentimizin tarihi zenginliklerini görmüş oluyorlar.

EKRANDA EDİRNENİN TARİHİ DOKUSU YANSITILIYOR    

 Toplu taşıma araçlarına binen başka illerden gelen konuklarımız da Edirne’nin tarihi güzelliklerini izlemiş  Edirne hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Bu  kentimizin tanıtımı için çok yararlı bir hizmet. Daha sonraları  bu tür  ekranda yansıtılan  hizmetlerin yaygınlaştırılarak devamının yararlı olacağına inanıyoruz. Edirne’mizin ekranda gösterilecek  o kadar çok güzellikleri ve tarihi zenginlikleri  var ki. Bunlar ekranda tanıtılarak Edirne turizmine hizmet  etmenin büyük faydası olacaktır. Bu konuyu gündeme getirenleri kutlamak istiyorum” Dediler

 91 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesi’nden bir ilk daha…

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen 1.Eğitim ve Kültür Festivali’nin heyecanı başladı. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Belediye Başkanlığı olarak organize ettikleri 1.Eğitim ve Kültür Festivali’nin hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Edirne’de bir ilki daha gerçekleştiriyor olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Edirne Belediyesi, ülkemizin hazine […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp