Evde Sağlık Hizmetleri hasta ziyareti

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Halk Sağlığı Müdürlüğünce yapılan açıklamada; “Evde Sağlık Hizmeti alan vatandaşlarımıza sağlık ziyaretleri yanında halini hatırını ekonomik durumlarını ve diğer sorunlarını belirlemek ve yardımcı olmak amacıyla Müdürlük İdarecileri tarafından belli bir program dahilinde şehir içi ve köylere yapılan ziyaretler hız kesmeden devam etmektedir.

evde-sağlık-hizmeti

Müdürlüğün amacına yönelik ziyaretler kapsamında 04.11.2013 tarihinde Büyükdöllük Köyünde ikamet eden Evde Sağlık Hizmeti Hastası, Halk Sağlığı Müdürü Uzm.Dr. Hatice GÜL, Aile ve Toplum Sağlığı Şube Müdürü Dr. Tülin GÜRBÜZ ve Merkez Toplum Sağlığı Merkezi Evde Sağlık Hizmetleri Ekibi tarafından ziyaret edilmiştir. Hastamızın sağlığı ile ilgili sorunları belirlenmiş ayrıca hastamızın diğer sorunları hakkında bilgi alınmıştır. Bu tür ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecektir.”deniliyor.


evde-sağlık-hizmeti (1) evde-sağlık-hizmeti (2) evde-sağlık-hizmeti (3)

 

 727 total views,  2 views today

Next Post

Tarihe Köprü Projesi devam ediyor

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Emniyet Müdürlüğü tarafından polis-öğrenci ilişkilerini geliştirmek, kuruma olan güveninin artmasını sağlamak, aynı zamanda tarihi değerlerini bilen ve öğrenme isteği olan öğrenciler için Edirne ve Çanakkale illerindeki tarihi ve kültürel mekânlara düzenlenecek seyahatleri kapsayan “Tarihe Köprü” isimli proje hazırlandı. 25.04.2013 günü […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp