Evrensel müzik topluluğu; Edirneliler ile buluşuyor

admin

Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu; Edirne Belediye Başkanlığı’nın Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Edirneli müzikseverler ile buluşacak.

2007 yılında Bakırköy’de kurulan ve kurulduğu günden bu yana çeşitli illerde konserler veren Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu; Türk Sanat Müziği’ne ait unutulmaz sanat eserlerini Edirneli müzikseverler için seslendirecek.

Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kapsamında bu hafta “Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu’nu” ağırlayacak. Seçkin koro elemanları ve profesyonel bir saz ekibiyle konserler veren Evrensel Müzik Topluluğu; 3 Mart Cumartesi Günü saat 20.00’de ETSO Konferans Salonu’nda Edirneliler ile buluşacak.

Şef Fuat Özdener yönetiminde; Türkiye’yi dolaşarak yaptıkları müziği halkın beğenisine sunan “Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu” Türk Sanat Müziği’nden sevilen eserleri Edirneliler için seslendirerek; Edirneli müzikseverlere unutulmaz ve keyifli bir gece yaşatacak. Konuk sanatçı olarak Deniz Gençay’ın da sahne alacağı gecede; Havsa Belediyesi Halk Oyunları Ekibi de çalınan şarkılar eşliğinde, folklor gösterisi gerçekleştirecek.

 63 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de Görevli Öğretmenlerden Şehit Fatma Avlar'ın ailesine taziye ziyareti

Edirne okullarında görevli 4 öğretmen, HATAY’ın Reyhanlı ilçesine 31 Ocak günü yapılan roket saldırısı sonucu şehit olan Tayfur Sökmen Anadolu Lisesi öğrencisi Fatma Avlar’ın ailesine taziyeye gittiler. Öğretmenlerimiz yola çıkmadan önce Müdürlüğümüze gelerek, İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı ziyaret ettiler. İl Millî Eğitim Müdürü Cırıt, acının mesafesi olmaz diyerek, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp