Faik Öztrak, Seyit Torun ve Çetin Osman Budak’tan Keşan Belediyesi’ne Ziyaret

admin

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun, Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ve CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak , 20 Mart 2018 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Saat 17.30 sıralarında Keşan Belediyesi’ne gelen Torun, Öztrak ve Budak, burada Keşan Belediye Başkanı Özcan, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik, Cengizhan Aktan ve CHP Keşan İlçe Başkanı Erdoğan Gümülcineli tarafından karşılandılar.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Şevik ve Aktan, CHP Keşan İlçe Başkanı Gümülcineli, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Abdülaziz Çıkıkçı, CHP Keşan İlçe Yönetim Kurulu Necmettin Baygül’ün de hazır bulunduğu toplantıda bir süre görüş alışverişinde bulunuldu.

Özcan, ziyaret nedeniyle Torun, Öztrak ve Budak’a teşekkür ettiler.

 65 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin; “ Yunanlıların Edirne’ye gelmeyişi ekonomiyi etkiledi”

657.Tarihi Kırkpınar Ağası Ahmet Çetin yaptığı açıklamada; Pazarkule Sınır kapısı civarında “Türkiye sınırını ihlal eden iki Yunan Askerinin tutuklanması üzerine, Yunanistan’ın kendi vatandaşlarına Türkiye’ye gitmeyin çağrısı yapması Edirne’de esnafı olumsuz yönde etkilemiştir.” Dedi. Erasta AVM’de 2 işletmesinin bulunduğunu belirten Ağa Çetin, “Edirne’ye ve AVM’lere Yunanlı vatandaşlar otobüslerle gelip alışveriş yapıyordu. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp