Fatih Mahallesinden Gürkan’a tam destek

admin

CHP Edirne Belediye başkan Adayı Recep Gürkan eşiyle birlikte Pazar günü saat: 14.30’da Fatih Mahallesi sakinleri ile Bahçem Kafe’de bir araya geldi. Fatih mahalle sakinlerinin büyük katılımı ile gerçekleşen buluşmada renkli görüntüler yaşandı. Mahalle sakinleri güzel bir bahar gününde Gürkan’ı bağrına basıp destek sözü verdi. Gürkan; “Baharı müjdeleyen bu güzel günde Fatih Mahallesinde oturan hemşehrilerimizle bir araya geldik. Şehrimizin gelecek vizyonunu oluşturacak projelerimizi anlattık; fikir alışverişinde bulunduk. Taleplerini ve beklentilerini dinledik. Hep birlikte başaracağız!” dedi.

Gürkan’a öğrenci evinde sürpriz Hediye

Seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Gürkan kendisine Sosyal medyadan ulaşan Öğrencilere kayıtsız kalmadı. Gürkan Eşi ile birlikte Öğrenci evini ziyaret edip onların hal ve hatırını sordu ve dertlerini dinledi. Gürkan’ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyan öğrencilerden Gürkan’a sürpriz bir hediye geldi. Başkan Gürkan’ın portresini özel bir tabloya çizen öğrenciler, bu tabloyu günün anısına Recep Gürkan’a armağan etti. Böyle bir hediye karşısında çok şaşıran ve duygulanan Başkan Gürkan; “Bugüne kadar aldığım en özel hediye oldu. Sizlere ve verdiğiniz emeklere çok teşekkür ederim. Bizler, tüm öğrencilerimizin Edirneli aileleri, anne babalarıyız. Bana sosyal medya üzerinden ulaşan Derya kızımızın öğrenci evine konuk olduk. Hoş ve samimi sohbetleri ve kahve ikramlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyor, tahsil hayatlarında başarılar diliyorum..” Dedi.

Kahve Ziyaretleri gerçekleşti.

Gün boyunca seçim çalışmalarına devam eden CHP Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan ve ekibi, Fatih Mahallesinde bulunan Öztürk ve Kardeşler kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların İstek ve taleplerini dinleyen Gürkan, yeni dönem projelerini anlatıp mahalle sakinleri ile birlikte değerlendirme yaptı.

 

 

 341 total views,  2 views today

Next Post

Şehitlerimiz için Mevlid-i Şerif Okutuldu

26 Mart Balkan Şehitlerini Anma Günü kapsamında 22.03.2019 Cuma günü Cuma namazı öncesi Selimiye Camii’nde vatanı için canını feda eden tüm aziz Şehitlerimiz için Mevlit programı düzenlendi. Selimiye Camii’nde gerçekleşen Mevlit Programına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin Özbaş, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Faruk Çiftçi, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp