Fedai Canım ve Ümit Karnafil’den Gazetemize Anlamlı Ziyaret

admin

Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fedai Canım ve İş ortağı Ticaret Borsası Üyesi Ümit Karanfil gazetemize ziyarette bulundu ve Edirne Ajans Medya Gurubunun çalışmaları hakkında bilgi aldı.

fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret

Burada bir konuşma yapan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Canım şunları kaydetti; “ Gazetecilik mesleğinin etik kuralları dikkate alındığında itibarlı bir meslektir.Edirne Ajans Gazetesinin ve Radyo Su’nun bu konuda yayın hayatında başarılı olduğuna inanıyorum.Aynı yayın ilkeleri çerçevesinde devam etmenizi dilerim. Adaletten ayrılmadan hizmet görmek çok önemlidir. Bölgemizin kalkınmasına öncelik etmek , yapılan çalışmaları halka duyurmak ,basınımızın en önemli görevleri arasındadır.

fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret (1)

Edirne ne kadar güzelleşir, gelişirse hepimiz mutlu oluruz.Bunun sağlanmasında basınımız önemli görevler üstlenmektedir. Ülkemizde huzursuzluk ve kaos ortamı hepimizi gerer, rahatsız eder. Örneğin İlimizde bir emniyet mensubumuzun ölümü polislerimizin vurulması Edirne açısından hoş olmayan görüntülerdir.

fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret (3)

Bunlara karşı ortak tavır almak zorundayız. Bölgemizde güzel ve halkımızın yararına olan şeylere destek vermeliyiz. Kim yaparsa yapsın yanında olmalıyız. Bu insan olmanın en büyük erdemidir. Biz Ticaret Borsası olarak her zaman bölgemizin yararına olan hizmetlerin peşindeyiz. Kurumlar arasında dayanışmayı ve işbirliğini sağlamayı arzuluyoruz” dedi.fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret (2)
fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret (4) fedai canım - ümit karanfil - edirneajans ziyaret (5)

 

 

 

 346 total views,  2 views today

Next Post

Tayfun Talipoğlu ile Denizbank Tarım Sohbetleri Etkinliği

Üretici Kart’ın 10. Yıl kapsamında “ Tayfun Talipoğlu ile Deniz Bank Tarım Sohbetleri” adıyla düzenlenen etkinliklerin ilki geçtiğimiz Cuma günü yapıldı. Lalezar’da yapılan Etkinliğe Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Vali Yardımcısı Mustafa Ergun,Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ,Meclis Başkanı Fedai Canım,Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, İl Genel Meclisi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp