Fehmi Irmak vefat etti

admin

Irmak Ticaret Firması’nın sahibi ve Sezai Irmak’ın kardeşi olan Makine Mühendisi, iki çocuk babası Fehmi Irmak uzun süredir devam eden sağlık sorunları nedeniyle vefat etti.  Cenazesi yarın kıyık yeni camii de kılınacak olan  cuma namazından sonra  defnedilecek..

fehmi ırmak (1)

FEHMİ IRMAK Kimdir..

fehmi ırmak (5)

 

Edirne’nin ticaretine yön veren Irmak Ticaret firmasının sahibi olan Fehmi IRMAK;  geçtiğimiz dönem ETSO Yönetim kurulu üyeliği görevinde bulundu.

1983 yılında Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Irmak; Edirne’nin başarılı girişimcileri arasında yer alan önemli bir isim oldu.

fehmi ırmak

Evli ve iki çocuk  (1 Erkek ve 1 kız ) babası olan Fehmi IRMAK  1958 yılında doğdu…

Edirne Ajans Medya Grubu olarak, başta kederli ailesine, dost ve yakınlarına başsağlığı dileriz…  MEKANIN CENNET OLSUN Fehmi ağbi…

 

fehmi-ırmak

fehmi ırmak

 

 681 total views,  2 views today

Next Post

ETSO eski başkanı Bülent Alamut kabri başında anıldı

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt yaptığı yazılı açıklamada, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanlarından Bülent Alamut vefatının 4. yıl dönümünde kabri başında dualarla anıldığını belirterek şunları kaydetti; “Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütürken yakalandığı hastalıktan kurtulamayarak vefat eden Bülent Alamut’un vefatının 4. yıl dönümünde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp