Fem, Anafen Dershaneleri Ve Fatih Kolejinden Annelere Özel Gece

admin

DSC_1400

Eğitimdeki başarıları kadar, öğrenci ve velilerine yaptığı sosyal aktivitelerle de adından sık sık söz ettiren FEM ve ANAFEN DERSHANELERİ ile FATİH KOLEJİ’nin ortak düzenlediği gecede anneler Margi Otel’de bir araya geldi.
Sunuculuğunu Ramazan Ümit ŞİMŞEK’in yaptığı, program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Fem ve Anafen Dershaneleri Genel Müdürü Erdoğan DUMAN’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Türkmenistan’dan gelen Keyik GAPBAROVA’nın “Annem” şiirini okumasıyla duygusal anlar yaşandı.
Fem, Anafen ve Fatih Koleji tarafından ‘Yılın Annesi’ seçilen Saniye MERİÇ sahneye davet edilerek plaket verildi. Saniye MERİÇ, “Allah bana 4 tane kız evladı verdi. Birini yurt dışına gönderdim. Kolay olmadı. Ama çok memnunum. Gittim, gördüm çok beğendim. Bütün Arnavut ailelerle tanıştım. Bütün oradaki insanların kalplerine girmişler. Devlet için millet için Allah yolunda çok güzel işler yapıyorlar. Çok memnun oldum. Allah yardımcıları olsun. Allah yollarını açık etsin.” dedi.
Tüm öğrenciler adına, TÜBİTAK ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaokullar arasında düzenlediği “Bu Benim Eserim” adlı proje yarışmasında 42 bin 494 proje arasından Türkiye 1. Si olan Emir ÖZDEMİR, bu başarıyı yakalamasında desteğini hep arkasında hissettiği annesi Necmiye ÖZDEMİR’e anneler günü özel plaketi sunarak, teşekkürlerini iletti.
Arnavutluk’tan gelen Suada PEZA ise, okuduğu “Sol Yanım Acıyor Anne” şiiriyle annelerin kıymetini bir kez daha salonda bulunan insanlarında yüreklerinde hissetmesini sağladı. Salon girişinde katılımcılarla verilen çikolatanın numaralarından kura çekimi yapıldı. 8 talihli anneye eğitim kurumları tarafından çeşitli hediyeler verildi. Ardından sanatçı Süleyman ERKİŞİ ve ekibi sahne aldı. Anne Başa Taç İmiş, Üzülme Sen Annem, Sarmaşık Çiçeği gibi annelerin anlatıldığı birbirinden duygusal şarkılarını seslendiren ERKİŞİ, daha sonra Ada Sahilleri ve Çile Bülbülü gibi coşkulu şarkılarla anneleri eğlendirdi. Program Fatih Koleji müdürü Nidai KIRAÇ’ın sunucu Ramazan Ümit ŞİMŞEK ve sanatçı Ertuğrul ERKİŞİ’ye Edirne’ye özel hediyeleri sunmasıyla son buldu.
suada paza süleyman erkişi
DSC_1436 erdoğan duman erkişi kıraç keyik gapborava

 

 113 total views,  2 views today

Next Post

Başkan Gürkan, Anneler Günü konserinde müjde verdi

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen Anneler Günü konserine, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Ertuğrul Tanrıkulu’da katıldı. Anneler Günü dolayısıyla organize edilen Edirne Belediyesi Türk Sanat Müziği konserine, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Ertuğrul Tanrıkulu’da katıldı. Trakya Üniversitesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp