Fenerbahçe Başkanından ziyaret

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, makamında ziyaret etti.

Fenerbahçe derneklerinin düzenlediği programlara katılmak üzere Trakya’da ziyaretleri kapsamında Edirne’ye gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım beraberinde Fenerbahçe yöneticileri ile birlikte, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti.

aziz yıldırım'dan edirne belediyesi'ne ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Binasına hayran kaldığını ifade eden Aziz Yıldırım, Edirne’de bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım beraberinde Fenerbahçe yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. Gürkan, günü anısına Aziz Yıldırım’a, Edirnekari tablo hediye etti.

aziz yıldırım'dan edirne belediyesi'ne ziyaret (3)

 

 

 

 

 

 

 

aziz yıldırım'dan edirne belediyesi'ne ziyaret (1)

 176 total views,  2 views today

Next Post

Yöneticilik Formasyonu kazandırma kursları

  Eğitim Yöneticilerinin, bilgi ve becerilerini geliştirmek, verimliliklerini arttırmak, bilimsel ve teknolojik gelişmelere uyumlarını sağlamak, değişim ve gelişimleri takip etmek, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak ve vizyoner bakış geliştirebilmek amacıyla Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları düzenlendi. Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Mimar Kemaleddin Konferans Salonu’ndaYöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp