Feyzioğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

admin

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Kendisini Edirne’de görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Gürkan, “Savunma en temel hak. Avukatlarımızda bu hakkı en iyi şekilde yerine getiriyorlar” dedi.

Edirne’ye gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile bir araya geldi. Feyzioğlu’nu Edirne’de görmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gürkan, “Metin Hocamız Türkiye için çok değerli ve anlamlı birisi” dedi.

Feyzioğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

Savunmanın en temel haklardan biri olduğuna değinen Gürkan, “Metin Feyzioğlu’nu ‘Hukuk bir gün herkese lazım olur’ anlayışının, Türkiye’de ki temsilcisi olarak görüyoruz. Hukuk bugün sizin lehinizde olabilir, aleyhiniz de olabilir. Önemli olan hukukun kesintisiz, sürekli olmasıdır. Biz Metin Hocamızın şahsında Türk Barolar Birliğine, Türkiye’de hukuk ihtiyacı olan herkes için eşit ve adil bir biçimde istedikleri için teşekkür ediyoruz. Savunma hakkı en temel haktır. Avukatlarımız da bunu en iyi şekilde ve her şeye rağmen yerine getiriyorlar. ‘Bütün karanlıkla bir gün mutlaka aydınlanır’ diyorum” diye konuştu.

“EDİRNE HUZURU BULDUĞUM KENT”

Sabah çok erken saatte kalkarak Edirne meydanlarında tek başına dolaştığını anlatan Feyzioğlu, “Sabah erken kalktım. Edirne’de çok da uyumaya gerek yok. Edirne’nin meydanlarını dolaştım. Sokaklarını bize bugüne hazırlayan temizlik isçileriyle oturduk. Sohbet ettik. Simit yedik. Edirne’yi doya doya içime çektim. Sosyal medyada çok büyük bir teveccüh var, belki biliyorsunuzdur.  Milyonlarca paylaşım alıyor. Oraya ‘Edirne huzur bulduğum kent’ diye yazdım. Gerçekten de Edirne huzuru bulduğum kent. Koşa koşa geldiğim bir kent” dedi.

Feyzioğlu’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’yi bu kadar güzelleştirdiğini için Başkan Gürkan’a teşekkür eden Feyzioğlu, “Başkanımıza, içten teşekkürlerimi sunuyorum. Hem dostluğu için hem ağabeyliği için. Bunu söylemekten mutluluk duyduğum az sayıda ki insandan birisidir sayın başkan. Edirne Barosu’nun sosyal tesisine sağladığı katkı için de kendisine teşekkür ediyorum. Binamız yükseliyor. 6 ayı bulmaz açılışını da hep birlikte yaparız. Çok güzel bir tesis kazandırıyoruz. Arsamızı belediyeden tahsis aldık. Başkanımız bize gereken desteği verdi.  Ben Edirne’ye bu tesisi kazandıracağımız için mutluluk duyuyorum” şeklinde konuştu.

 

 136 total views,  5 views today

Next Post

Şimşek, “MHP Edirne’de 1. parti olacak”

MHP Milletvekili Adayları lalezar’da bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına  Milletvekili Adayları Gürsel Şimşek, Avukat Şennur Yıldırım, Sefer Cem Elkut ,İl Başkanı Hakan Özkan , Merkez İlçe Başkanı Murat Bayraktar,  Kadın kolları Başkanı Hatice Şimşek ,MHP Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. Basın toplantısında seçim çalışmalarını değerlendiren Şimşek, şunları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp