“Frene değil kurala güven, iyi bayramlar”

admin

10 günlük kurban bayramı tatili sebebiyle trafik canavarına dur demek için Edirne Jandarma Trafik timleri önlemlerini artırdı.

Bu sene İçişleri Bakanlığı’nın belirlediği “FRENE DEĞİL KURALA GÜVEN, İYİ BAYRAMLAR”  sloganıyla sürücü ve vatandaşlar yapılan uygulamalarda uyarılıyor. Ayrıca bu sloganı kapsayan içeriğiyle jandarma sorumluluk alanındaki birçok noktaya afişler açıldı. Özellikle Erikli ve sahil yollarında Radar denetimleri artırıldı.

Birebir Trafik araçlarına benzeyen reflektif özellikli maket araçlar yol güzergahlarına konacak. İlki Edirne Süloğlu yoluna konan maket aracın sürücüler ve özellikle yol güzergahındaki gece trafiğinde etkili olduğu gözlendi. Bayram boyunca alınan önlemlerin devam etmesiyle kaza oranlarında düşüş bekleniyor.

 135 total views,  2 views today

Next Post

Ayçiçeği ön alım fiyatı açıklandı

%44 yağ oranlı için 1.823,20 tl/ton Trakya Birlik Yönetim kurulu tarafından yapılan açıklamada,  2017/2018 iş yılında ayçiçeğine uygulanacak ön alım fiyatı sektörde baz sözleşme oranı olan % 44 yağ oranlı ayçiçeği ürünü için 1.823,20 TL/Ton olarak belirlenmiştir. Hesaplanacak  yağ primleri çerçevesinde % 50 yağ oranlı ayçiçeği ürünü için fiyat 1.978,00 TL/Ton, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp