Futbolculardan Belediye Başkanına ziyaret

admin

MEHMET ORMANKIRAN'A ZİYAREET
Süloğlu  İlçesinde düzenlenen   Köyler arası Futbol  Turnuvasında  Süloğlu’nu temsil eden  üç futbol takımından biri olan Süloğlu Yıldız Spor oyuncuları  yöneticileri ile birlikte  Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret etti. Futbolcular Ormankıran’ın böyle bir turnuvada öncülük ettiği ve gençlere spor yapma imkanı tanıdığı için teşekkür ettiler.

Ormankıran  ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında . Belediye başkanı olarak Gençlerin  bu tür sportif faaliyetlerde bulunmalarından yana olduğunu  böyle futbol turnuvalarının köylüler ve gençler arasındaki dostluk ilişkilerini geliştirdiğini belirterek karşılaşmanın centilmence geçmesi dileğinde bulundu.

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

ETSO’da Yunanistan turizmi tanıtıldı

              Edirne Ticaret ve Sanayi Odası salonunda düzenlenen toplantıda komşumuz Yunanistan’ın  turizmi tanıtıldı. Buradaki toplantıya Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç, Edirne İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Ak Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Müslüm Yalçın Yunanistan Konsolosu  Paraskevi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp