Galatasaray Üniversitesi Rektörü Edirneli hocamız Karsak’ın Acı günü

admin

Galatasaray Universitesi Rektörü Prof. Dr. Ertuğrul Karsak’ın annesi, Merhum Av. KEMAL ŞABAN’I kızı, Dr. Nejat Karsak’ın eşi, Gürgan Karsak vefat etti. Edirne’de düzenlenen cenaze törenine eş dost ve yakınları katıldı. Edirne’de bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından Karsak’ın cenazesi Bucuktepe mezarlığına defnedildi.

Edirne’nin köklü ailelerinden olan Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ertuğrul Karsak’in babası Edirne’nin sevilen doktorlarından Nejat Karsak’ın adı Belediye Meclis kararı ile Şükrüpaşa mahallesinde bir sokağa verilerek yaşatılmaya devam ediyor.

Halen Galatasaray Universitesi Rektörlük görevini sürdüren Edirneli
Ağabeyimiz Prof. Dr. Ertuğrul Karsak ilimizle bağını hiçbir zaman koparmamış, ilimizde kendisine ait tarım arazilerini işlemeye devam etmektedir.

Edirne Ajans ailesi olarak Gürgan Karsak’a Allahtan rahmet, Galatasaray Universitesi Rektörü Prof. Dr. Ertuğrul Karsak hocamıza baş sağlığı diliyoruz.

 1,120 total views,  2 views today

Next Post

ÜREKAD ÜRETİMDE KADIN GİRİŞİMCİLER YARIŞMASI VE ÖDÜL TÖRENİ

ÜREKAD Jürisi Dr. Ayten CANALP başkanlığında bugün toplandı. Edirne Valiliği tarafından kurulan Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifleri, Edirne ilinde faaliyet gösteren diğer Üretim ve İşletme Kooperatifleri ile yine Edirne Valiliği himayelerinde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarda eğitim alan üretim ve istihdama katılan kadınlarımızın başarılı çalışmalarının ödüllendirilmesi amacıyla düzenlenecek olan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp