Gaytancıoğlu “bana destek verenlere teşekkür ediyorum”

admin

DSC_9855

 

 

 

 

 

 

 

CHP’de Edirne 1. Sıra milletvekili adaylığını kazanan Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu seçim sonrası yaptığı açıklamada “ Partililerimiz bu ön seçimde partisi için çalışanın gayret gösterenin emeğinin hakkını oyları ile verdiler. Benim çok çalıştığım daha önceki seçimi kaybetmeme rağmen yılmadan usanmadan çalıştığım halkımız tarafından görüldü ve takdir edildi.

_MG_9996

 

 

 

 

 

 

 

Seçmenlerimiz benim bu özverili çalışmalarıma inandılar. Bana güven verdiler. Bu benim çalışma azmimi arttırdı. Ülkemizin içine düştüğü durum beni gerçekten üzüyordu.

Ben mücadeleden yılmadım ve üzerime düşen görevi layığı ile yaptım. Bu konuda çok mutluyum. Bana destek veren herkese ve benimle birlikte yarışan tüm aday adayı arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Onlar da CHP’nin başarısı için yılmadan çalıştılar” dedi.

_MG_9995

 

 

 

 

 

 

 

 

Bundan sonra seçim gününe kadar daha çok çalışmaları gerektiğini belirten Gaytancıoğlu, bugüne kadar çok çalıştığını seçim gününe kadar daha da çok çalışacağını, Edirne’de CHP’nin milletvekili sayısını üçe çıkarmak için arkadaşları ile birlikte çalışacaklarını bu olasılığın çok yüksek olduğunu bunu üstün gayretle başarmayı hedeflediklerini belirten Gaytancıoğlu; “ halkımız kendisi için emek sarfeden, sorunlarına sahip çıkanları görüp değerlendiriyor. Bu seçimde ona tanık oldum. Bu güven bana daha çok çalışma azmi verdi. Bundan sonra benden sonra aday olan arkadaşlarımı için gece gündüz çalışacağım”diye konuştu.

_MG_9990

 8 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan, bir yıllık çalışmalarını değerlendirdi

              Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve gelişinin birinci yıldönümünde yaptığı açıklamada bir yıl içinde yaptıklarını ve yapamadıklarını basın ile paylaşmak istediğini belirterek şunları kaydetti; “  Öncelikle bizi bu görevle onurlandırdıkları için Edirne halkına teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi partimizin 41 ilde ön seçimi yapıldı. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp