Gaytancıoğlu : “Bu ülkenin her ferdi mutluluğu hak ediyor”

admin

“O Kürsü de AKP iktidarının mağdur ettiği her kesimin olduğu gibi çiftçimizin de sözcüsü olacağım”

Dün İpsala İlçesinde mahalle ziyaretlerinde bulunan Edirne 1.sıra Milletvekili adayı Okan Gaytancıoğlu İpsala Seçim Bürosunu da ziyaret ettikten sonra halkı ile  biraraya gelmek, sorunlarını dinlemek için bir dizi köy ziyaretlerinde bulundu.

Gaytancıoğlu  “Bu ülkenin her ferdi mutluluğu hak ediyor”  (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Köylüsüyle bütünleşen ve büyük sevgiyle karşılanan Gaytancıoğlu  ‘’Çok çalışacağız.Bu ülkenin her ferdi bu mutluluğu hak ediyor. Sevgi ve mutluluğun hakim olduğu bir Türkiye için, derdi  ve kederi yok etmek için çok çalışacağız’’ diyerek bölge insanından partisi ve kendisi adına destek istedi.

İpsala Karağaç köy kahvesinde topluluğa konuşan Gaytancıoğlu ‘’Çiftçi mazotu 1,5 tl den alsın diye 7 haziran da oylar CHP ye’’ dedi.

Gaytancıoğlu  “Bu ülkenin her ferdi mutluluğu hak ediyor”  (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akşam saatlerinde Tevfikiye köyüne geçen Chp Edirne 1.Sıra M.vekili adayı Okan Gaytancıoğlu tarım sektöründe çalışanların sosyal güvenlik primlerini 30 yaşlarına kadar hazineden karşılansın diye 7 Haziran’da desteği partisine istedi.

İpsala Örgütüyle birlikte Tevfikiye köyünden Balabancık köyüne geçen vekil adayı: ‘’Köylerde “umut” görüyoruz. Size mazotu 1,5 TL’den vereceğiz diyorum, CHP söz verirse yapar diyorlar. Elbette yapar hem size mazotu 1,5 TL’den vereceğiz hem de tarlalarınızı satmak zorunda kaldığınızda yaşadığınız sıkıntının hesabını soracağız. O Kürsü de AKP iktidarının mağdur ettiği her kesimin olduğu gibi çiftçimizin de sözcüsü olacağım. Artık yeter “Yaşanacak Bir Türkiye” geliyor…’’ açıklamalarında bulundu.

Gaytancıoğlu  “Bu ülkenin her ferdi mutluluğu hak ediyor”  (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Balabancık Köyü’nde madenci işçilerine de değinen Gaytancıoğlu ‘’O madenciler var ya hani ciğerimizi yakan. Çok hazindir onların öyküsü. Onları anlatıyorum. Onlar madenci değildi onlar çiftçiydi. Pamuğu Çin’den getirdiler, tütünü ABD’den getirdiler, çiftçi para kazanamaz oldu gitti madene girdi. Sonra çıkamadılar oradan. Mezar oldu onlara orası mezar!!! Tüm bunların hesabını o kürsüden soracağım. Yüzlerine vuracağım bu ülkeye verdikleri zararı, gözü yaşlı geride kalan anaların, eşlerin, çocukların feryatlarını soracağım’’ dedi.

Gaytancıoğlu  “Bu ülkenin her ferdi mutluluğu hak ediyor”  (2)

 5 total views,  2 views today

Next Post

Atatürk’ün cevap veremediği soru

Mustafa Kemal Atatürk çıktığı bir yurt gezisinde yolu Mersin’e düşer yaptığı gezi sırasında merak ederek yanındakiler sorar: – Bu köşk kimin?  -Kirkor’un -Ya şu koca bina kimin? -Yorgo’nun – ya şu modern bina kimin malı? – Salomon’un Atatürk sorularını tekrarlayıp Mersin’deki güzel yapıların kimlere ait olduğunu sordukça, tamamının yabancı uyruklulara […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp