Gaytancıoğlu seçim beyannamesi açıklaması için Ankara’da

admin

CHP Edirne Milletvekili ve 1 . sıra milletvekili Adayı Doç.Dr. Okan Gaytancıoğlu 30 Eylül 2015 Çarşamba günü ATO Congresium’da yapılacak aday tanıtım toplantısına katılmak için Ankara’ya gidiyor.  Cumhuriyet Halk Partisi seçim bildirgesinn Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kamuoyu ile paylaşılacağı toplantıda Haziran seçimi öncesi hazırlanan bildirgedeki vaatlerlerin 1 Kasım seçimleri için revize edildiğini belirten Gaytancıoğlu, bildiriye ekonomik temelli bir dizi yeni vaat eklendiğini söyledi.

Gaytancıoğlu seçim beyannamesi açıklaması için Ankara’da

 

 

 

 

 

 

 

 

Emekliye yılda iki kez ikramiye ödenmesi, asgari ücretin 1500 TL’ye çıkartılması ve mazotun çiftiye indirimli satılması gibi başlıkların yine bildiride yer alacağını belirten Gaytancıoğlu; ülkemize barışı, kardeşliği ve ekonomik refahı getirecek tek parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Partimizin 30 Eylül’de açıklayacağı seçim bildirisi toplumun tüm kesimlerinin beklentilerine cevap verecek niteliktedir. “ dedi.

Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun dediği gibi “Her türkümüzün, her şiirmizin içinde birlik, beraberlik var bizim, o yüzden biz bu seçimde önce insan, önce birlik, önce Türkiye diyoruz. Cumhuriyeti kuran parti, ülkemizin insanlarını içine düştükleri zor durumlardan kurtaracak tek partidir, CHP varsa herkes için var” dedi.

 

 

 

 125 total views,  5 views today

Next Post

Öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yılı heyecanı

            2015-2016 Eğitim ve öğretim yılının başlaması en çok öğretmenleri heyecanlandırıyor. Öğretmenler yeni öğretim yılının başlamasıyla öğrencilerine kavuşuyor. Mesleklerinin en güzel yönünün öğrenciler ile bir araya gelip ,geleceğin güvencisi olan gençlerin istikballerini garanti altına almalarına ve Atatürk’ün belirttiği muasır medeniyet seviyesine ulaşmalarına katkı sağlamak olduğunu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp